ZALOGUJ SIĘ

Jak długo dane słówko jest w powtórkach?

11 lat temuostatnia aktywność: 5 lat temu
Chodzi mi o to ile razy dane słowo muszę powtórzyć żeby nie pojawiało sie już w powtórkach.
E
ewelinka0310
wacek6713 - Aż się wkurzysz i je skasujesz. - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

One zawsze będą w powtórkach. To kwestia przydzielenia punktacji od 1 do 4. Jeśli dasz kilka razy 4, to przesunie się na dalszy termin. Wszystko jest w FAQ.
DAD
Ewelina79 - Wcale nie będą na zawsze w powtórkach, będą dopóki się ich nie nauczysz, potem znikają, zawsze możesz sobie podejrzeć w powtórkach w rogu na dole kliknąć niebieskie "i" i ci się pokaże trudność danego elementu i jak długo jeszcze będzie w powtórkach. - 11 lat temu
bird - Masz na myśli pozycję "Ostatnia powtórka"? Zwróć uwagę, że tam jest data przeszła, nie przyszła :) - 11 lat temu
Ewelina79 - Tak, data jest przeszła, ale widać w kolorach stopień trudności i jeśli jest zielony, czyli to oznacza, że element jest łatwy i po jakimś czasie znika on z powtórek. - 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu
bird - Pierwsze słyszę, byłam przekonana, że elementy zostają na zawsze. Poza tym ostatnio zgłosiłam administracji, że elementy, co do których jestem pewna, iż dodałam je do powtórek, na powrót widnieją w Diki jako niedodane. ETutor obiecał problem rozwiązać, dopytywał też o przykłady. Nic nie wspomniał o znikaniu opanowanych elementów. - 11 lat temu
Ewelina79 - Nie wiem czy my mówimy o tym samym. Twierdzisz, że zawsze będziesz powtarzać dany wyraz, nawet jak tu będziesz 10 lat? Jeden wyraz od razu umiesz i nie masz z nim problemu, a drugi nie i on będzie dłużej w powtórkach, ja mam niektóre, które nawet już 20 razy powtarzam i ciągle się pojawiają, ale mam też elementy, których nie ma, zostały opanowane. Ale może się mylę? - 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu
Gość - Przy powtórkach trudnych elementów w moich testach jest możliwość zobaczenia przyszłego terminu powtórki danego elementu. - 11 lat temu
DAD - https://www.etutor.pl/pomoc/powtorki.php#nauka

Według informacji z etutor, rozkładają się one w czasie, w zalezności od oceniania.
NIc nie ma o tym, aby miały one być kasowane. Symbolizuje to także krzywa zapominania.
- 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Tutaj znajdują się wszystkie powtórki: https://www.etutor.pl/nauka/wszystkie/
Nie mam w zwyczaju usuwania słówek z powtórek a jest ich u mnie prawie 3000 w zakładce Rejected stąd wnoszę, ze są tam przenoszone automatycznie.
ala_nina
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu
DAD - Ja mam tam 232 powtórki. Raczej nie wywalam powtórek, ale też nie wierzę aby tam były automatycznie przesunięte. Jestem na eturor ze trzy lata, wiec za mało ich tam jest.

Są tam różne słowa i zdania. Niektóre są banalne, ale sa tez takie których bym na pewno nie usunął...
- 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki