ZALOGUJ SIĘ

powtórki specjalne - ćwiczenie z obrazkami

zmodyfikowany: 4 lata temuostatnia aktywność: 4 lata temu
Odkryłam ostatnio przydatność funkcji tworzenia własnych list słówek oraz wykonywania powtórek specjalnych. Tu mogę przy okazji napomknąć, że im dłużej korzystam z eTutora, tym bardziej jestem zadowolona, że trafiłam na tą platformę.
Zastanawia mnie tylko jedna rzecz - dotyczy to ćwiczeń z obrazkami w powtórkach specjalnych. Po włączeniu tej opcji w kółko powtarzam dodane słówka i... to nie po prostu nie kończy. Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z tą funkcją? Czy tam trzeba np. powtórzyć każde słowo 20/30/50 razy i wtedy następuje automatyczne zatrzymanie? A może po prostu powtarzam tak długo, jak mam ochotę/odczuwam potrzebę?
dhuode

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Dzień dobry :)

We wspomnianym ćwiczeniu elementy zapętlają się. Jeżeli chce Pani zakończyć wykonywanie danego ćwiczenia, to wystarczy wyjść z danej funkcji i powrócić do niej kiedy będzie Pani chciała ponownie powtórzyć znajdujące się tam słownictwo. Jeżeli nie chce Pani powtarzać danego słowa w module powtórek specjalnych, to należy usunąć je samodzielnie, system nie usuwa ich po wielokrotnym powtórzeniu.

W razie pojawienia się dodatkowych pytań, proszę o wiadomość.
P
paulinawit97
dhuode - Dziękuję :) - 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki