ZALOGUJ SIĘ

Gdzie moje słówka ?

11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Witajcie.

Czy jestem jako jedyny któremu przytrafiło się to , że mam znacznie mniej słówek/elementów dodanych do powtórek ?

Dzisiejsze słówka dnia "candle" miałem dawno temu w powtórkach a dzisiaj muszę znowu dodać do mojej listy słówek , to nie chodzi o 3-4 słówka , jest ich znacznie więcej.
joke1

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Słowka dnia nie trzeba dodawac do powtórek i może ona już być w Twoich powtórkach.

NIe rozumiem tego stwierdzenia że masz znacznie mniej elementów dodanych. Gdzie to sprawdzałeś?
DAD
joke1 - Źle może to ująłem. Codziennie powtórek miałem około 150 , nagle pojawiło się 50 do przerobienia , sam widzę że sporo słówek/zdań zostało usuniętych. - 11 lat temu
joke1 - Nie w tym rzecz , nie jestem tu od paru dni.

Przykładowo mam słówko w powtórkach "neither" i niżej podany przykład , który wcześniej miałem dodany do powtórek a teraz przy nim jest plusik.
- 11 lat temu
DAD - No to nie wiem... zapytaj etutora. Ja tak raczej nie mam, a kilka tysięcy elementów mam dodanych. Chciałem pomóc :) - 11 lat temu
joke1 - Dzięki DAD za szczere chęci :) - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Joke1, potwierdzam problem. Zgłosiłam to już jakiś czas temu (pisałam też o tym na forum) i administracja miała się tym zająć.
bird
joke1 - Dzięki za odpowiedź. Mam nadzieję , że coś z tym zrobią tylko oby nie to samo co z forum ;-) - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki