ZALOGUJ SIĘ

Dlaczego słówka ze słownika Diki nie przenoszą się do eTutora?

11 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
od jakiegoś czasu mam ten problem i to wszystkich komputerach, więc nie wiem czy jest to mankament mojego konta czy jak to działa. Mianowicie kiedy jestem na stronie diki i jestem zalogowana na e-tutora klikam na plus obok jakiegos słówka ktory zamienia sie na minusa, sugerując w ten sposób że słówko znalazło się na mojej liście słówek. Jednak gdy wchodze na tą liste słówka tamnie ma i gdy odświeżam stronę diki okazuje sie ze "kropka" jest zielonym plusem. Moge wprowadzać słówka tylko bezpośrednio do listy słówek co jest dużo mniej wygodne
M
moreletrelee

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Hej. Możliwe, że jesteś zalogowany/a na eTutorze a na diki.pl nie. Wtedy mogłoby się tak zdarzyć. Nie wiem czy pomogłem, ale kiedyś tak mi się właśnie przytrafiło.

Pozdrawiam ;)
Jimbo86

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

hej, zgłosiłam sugestię i e-tutor napisał mi, że to sprawdził za pośrednictwem mojego konta i nic takiego się nie działo. To niestety bardzo możliwe, bo to nie zdarza się zawsze, chodź akurat dziś musiałam wpisywać bezpośrednio do listy słówek parędziesiąt zwrotów. Czy jest ktoś kto też ma ten problem?
M
moreletrelee

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

dokładnie tak jak napisał Jimbo86 , musisz być zalogowany na diki.pl jak i na etutor.pl aby bez problemu dodawać słówka.miałem przed chwilą ten sam problem i po zalogowaniu sie na obydwa serwisy wszystko działa!
M
maro24

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

tak jak napisałam w pierwszym poście kiedy występował ten problem zawsze byłam zalogowana. Parę słówek "dodawało się" do list słówek, ja wprowadzałam dalej bez wylogowywania i następne już się nie zapisywały, mimo że czerwone minusy na to wskazywały. Na szczęście od około 3 tygodni nie miałam tego problemu więc mam nadzieję że już nie będzie z tym kłopotu
M
moreletrelee

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki