ZALOGUJ SIĘ

Lista "Moje słówka"- pytanie techniczne

zmodyfikowany: 12 lat temu
Zastanawiam się czy mogę sobie utworzyć nową listę słówek (jedną: słówka z kursu stacjonarnego, a druga słówka z czytanej książki)?
Czy będą się one pojawiać w powtórkach?
oraz czy na nią nie będą trafiać słówka dodane z lekcji etutor? Jestem ciekawa czy ktoś tak robi i jak to wygląda.
Będę bardzo wdzięczna za odp.
Pozdrawiam;)
absolwentka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Możesz sobie utworzyć taką listę słówek. Możesz nadać jej tytuł np. "słówka z kursu stacjonarnego" a drugą możesz utworzyć i nadać jej tytuł " Słówka z czytanej książki. Następnie sama dodawaj tam słówka wpisując je ręcznie lub odszukaj dane słówko w |DIKI i je dodaj. Funkcja taka jest dostępna po utworzeniu takiej listy. Za pomocą czerwonego pola klikasz słówka z DIKI. I teraz tak: jeśli chcesz żeby słówka z tych list pojawiały się w powtórkach odhaczasz je ptaszkiem, takim niebieskim ptaszkiem. Jeśli nie chcesz żeby pojawiały się w powtórkach nie odhaczaj tych list ale i podczas powtórek nie zatwierdzaj elementów powtórzonych na "Dobrze" lub "Bardzo dobrze" bo zdaje się że wtedy trafią do powtórek samoistnie.(musisz to sprawdzić bo nie mam pewności) Dalej: na utworzone przez Ciebie listy będą trafiać tylko te słówka które sama dodasz z DIKI lub wpiszesz ręcznie, nie trafią na nią słówka dodawane z lekcji za pomocą zielonego kółeczka.
Pytaj jak coś nie zrozumiałaś, OK?
Pozdrawiam.
E
efogt
absolwentka - Dzięki wielkie!;)
Z tego, co pamiętam jest jakiś limit liczby list. Czy ktoś pamięta ile wynosi?
Pozdrawiam;)
- 12 lat temu
efogt - Dużo, 200 list słówek po 500 elementów każda lista, więc nie masz się co martwić , no chyba że Twój zapał jest większy niż myślę:):) Na życzenie użytkownika limit ten może zostać zwiększony:) - 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu
absolwentka - Acha;) Dzieki za odp. Raczej nastawiałam się na max. 10 jeśli chodzi o limit. Wkurzyłam się, bo dodałam sobie ok. 20 słówek i zapomniałam zapisać. Myślałam, że automatycznie się to zapisuje, a tu niespodzianka. Trudno... zajmę się tym jutro. Czytam sobie J. Green, o ile to czytaniem można nazwać;p Pozdrawiam;) - 12 lat temu
efogt - Ja czytam polskie:) Przeczytałam "Lato nagich dziewcząt", dopiero co skończyłam:) Polecam serdecznie, z czystym sumieniem,naprawdę warto! Niesamowicie napisana książka. Dostarcza niesamowitych przeżyć. Oderwać się nie można od niej. Po przyjeździe do Polski natychmiast kupuję pozostałe pozycję tej autorki....
Pozdrawiam serdecznie:)
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki