ZALOGUJ SIĘ

Zawieszenie konta, czy istnieje taka możliwość?

12 lat temu
Tak się zastanawiam j.w. Przez jakiś czas (min. miesiąc) nie będę mogła korzystać z etutora, bo muszę się przeprowadzić do rodziców, a oni nie potrzebują takich cudów techniki. Nie mam przenośnego internetu i na taki okres nie opłaca mi się brać internetu na min. rok. Zatem nie będę korzystać z etutora i w związku z tym interesuje mnie czy przewidują Państwo możliwość zawieszenia konta na okres 1 miesiąca lub czy byłaby taka możliwość.

Jeśli nie to trudno, ale jak ja będę żyć bez codziennych powtórek;(
Pozdrawiam ciepło, bo na dworze mróz;)
absolwentka
TopMan - No to dobra ksiazka+slownik, za miesiac wracasz i kasujesz wszystkich na tutorze :)
Wszystkich oprocz aniola :))), na niego i nascie lat nie wystarczy.
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Z tego co wiem chyba nie ma takiej możliwości. Ale napisz do Administracji może jakoś uwzględnią Twoją prośbę. Spróbuj warto!!!
Ewa_G1967
Ewa_G1967 - A tak w ogóle to będzie Cię brakowało bo sporo się tu udzielasz;))
- 12 lat temu
absolwentka - No niestety! Muszę wracać do domu, ze względu na stan zdrowia mamy. Pozdrawiam! - 12 lat temu
Ewa_G1967 - Możesz sobie powtórki na powiedzmy miesiac "zablokowac" abyś po miesiącu nie dostała zawrotu głowy od powtórek;)
Ps. Zdrowie mamy jest ważniejsze!!
- 12 lat temu
absolwentka - Zdrowie mamy najważniejsze! Tak zrobię, bo jeśli faktycznie mnie tyle nie będzie to mogę się mocno zdziwić. Dzięki za informację. Pozdrawiam! - 12 lat temu
jerzy_pozoga - Absolwentko- będzie mi ciebie brakowało w tym zespole !
Życzę szczęsliwej podróży i wracaj do NAS !
A jak masz laptopa to na wi-fi w hotelu lub CPN masz połączenie darmowe.
-------------------------
Ważne:Jeżeli przenosisz elektronikę z zimnego do ciepłego to zawiń szczelnie w 2worki foliowe aby TO urządz. nie pokryło się skroploną parą wodną ! I poczekaj z 1 godzinę do wyrównania się temperatury obudowy.
-jkp
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki