ZALOGUJ SIĘ

Kalendarz powtórek

15 lat temu
Witam;

Bardzo przydatną funkcją jest możliwość zablokowania dnia na który powtórki nie będą planowane w kalendarzu. Jednocześnie jednak mam pewną sugestię. W tej chwili można zablokować "dzień jutrzejszy i kolejne" natomiast brak jest możliwości zablokowania "dnia dzisiejszego". O co chodzi?

Przykład: Jest 22.09.2009 i wykonałem np. 45 powtórek zaplanowanych na ten dzień. Na 23.09.2009 mam zaplanowanych 50 powtórek - nie robię blokady w kalenadarzu, gdyż jak sądzę 23.09.2009 wykonam zaplanowane powtórki. Jest poranek 23.09.2009. Jak się okazuje z rana mam tylko 5 minut i nieoczekiwany wyjazd bez dostępu do internetu. I właśnie w tym momencie bardzo by się przydała możliwość zablokowania powtórek "dnia dzisiejszego" bo 5 minut, które posiadam tylko na to wystarczy a poprzedniego dnia nie byłem w stanie przewidzieć wyjazdu.

Dlatego też moja sugestia jest taka, by Pan Administrator tak skonfigurował system, by można było operacji zablokowania i odblokowania powtórek wykonywać w każdej chwili i dniu a nie tylko począwszy od dnia następnego.Jak sadzę w dzisiejszym zabieganym świecie nieraz trudno jest przewidzieć co będę robił kolejnego dnia, a problem jak sądzę dotyczy nie tylko mnie.

Pozdrawiam serdecznie
Z
zielezinski

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.