ZALOGUJ SIĘ

Nauka angielskiego w eTutor bez dostępu do internetu

8 lat temuostatnia aktywność: 8 lat temu
witam.
przez kilka dni nie będę miał dostępu do internetu. Czy jest możliwość nauki języka przez aplikację eTutor?
tamek

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Aplikacja eTutor posiada tryb offline, w której można wykonywać powtórki. Nie można natomiast wykonywać na niej lekcji. Pozdrawiam:)
milena.u
8 lat temuzmieniany: 8 lat temu
tamek - Znam tę aplikację i mam kilka uwag:
1. Ostatnio próbowałem uczyć się słówek przy pomocy tej aplikacji, jednak przy braku połączenia internetowego program się zawieszał.
2. Na jednym z forów eTutor wyczytałem, ze aby moc korzystać z tej aplikacji należy co najmniej raz dziennie połączyć się z internetem. Co można zrobić przy kilkudniowym braku połączenia z internetem?
proszę o wyjaśnienie tych kwestii.
- 8 lat temu
PawelStroz - Niestety w przypadku aktualizacji powtórek trzeba raz dziennie połączyć się z internetem, aby być na bieżąco. Połączenie jest wymagane w przypadku gdy chcemy zsynchronizować postępy z platformą. Gdy algorytm wygeneruje powtórki do nauki na następny dzień, również trzeba dokonać synchronizacji aby aplikacja pobrała te informacje. Nie trzeba codziennie się łączyć z internetem w przypadku wykonywania ćwiczeń, słuchania nagrań i oglądania filmów. - 8 lat temu
tamek - dzięki za informację.
Czyli wakacje od nauki języka.
- 8 lat temu
rupcio - jakie tam wakacje, internet jest wszędzie:) - 8 lat temu
tamek - ... sprawdzę i dam znać.
- 8 lat temu zmieniany: 8 lat temu
tamek - Rupcio miałeś rację. Dostęp do internetu w hotelach w Rydze, w Tallinie i Petersburgu bez problemu i doskonałej jakości.
Aplikacja eTutor działa off-line przy powtórkach. Nie liczy czasu poświęconaego na naukę.
- 8 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki