ZALOGUJ SIĘ

Aplikacje z powtórkami - inny język

4 lata temuostatnia aktywność: 4 lata temu
Hej!
Oprócz angielskiego uczę się także francuskiego. Wiem, ze dość niekonwencjonalnie, ale oba języki mi się podobają. :)
Jako że eTutor nie ma francuskiej wersji, mam do Was pytanie.
Czy znacie aplikacje, gdzie będę miał coś podobnego do systemu powtórek z eTutora?
Słówka mogę sobie dodać samemu, chodzi o samą aplikację. Ja znalazłem tylko Fiszkotekę, ale to nie do końca to samo.
Mstanclik
piotr.grela - Przed Etutorem uczyłem się angielskiego na takiej platformie jak Supermemo.
Jest ona o wiele gorsza od Etutora do nauki angielskiego czy niemieckiego ale do innych mniej popularnych języków np. hiszpańskiego, francuskiego, włoskiego, duńskiego, norweskiego z braku "laku" - może być.
- 4 lata temu zmieniany: 4 lata temu
Mstanclik - Znalazłem jeszcze mondly.com, ale jak macie inne, to poproszę. :) - 4 lata temu
piotr.grela - mondly.com - trochę jestem sceptyczny co do aplikacji, programów, portali uczących wszystkich języków świata :-)
Większość kursów, książek to "wciskacze wałków", żerujących na niewiedzy początkujących uczących się języka obcego.

Języki cały czas się zmieniają, wymaga to niezwykłego wysiłku i pracy aby uaktualnić słówka, zwroty.
Dobry kurs, słownik nie może być skończony, musi ciągle się zmieniać.

Ale tak z ciekawości, bo tylko przez krótki okres uczyłem się języka francuskiego, czy jest też tak wiele odmian i dialektów francuskiego jak i języka angielskiego.

Podejrzewam, że nie, bo jest we Francji taka instytucja chroniąca język francuski np. przed amerykanizacją..
- 4 lata temu
Mstanclik - Dzięki. Ciekawostką jest Kanada i miasto Quebec, gdzie francuski nie zmienił się od XVI w. - 4 lata temu
piotr.grela - O to jest bardzo ciekawe zjawisko.
Kiedyś bardzo chciałem uczyć się francuskiego, ze względu na filmy, muzykę.
- 4 lata temu zmieniany: 4 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.