ZALOGUJ SIĘ

Kupon prezentowy etutor z kiosku Inmedio

11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Czy wie ktoś może, czy kupon prezentowy etutor-a sprzedawany w kioskach Inmedio można wykorzystać z każdym kontem, czy tylko z nowo zakładanymi?
stefankmiot

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

Wchodzisz na stronę główną : http://www.etutor.pl i W PRAWYM GÓRNYM ROGU WYBIERASZ "WPISZ KOD PROMOCYJNY" I ISTNIEJE TAKA MOŻLIWOŚĆ, ŻEBY KUPONY TE PO 79 ZŁ I INNE NAZWIJMY TO TAJ BONUSY DOŁADOWUJĄCE UŻYĆ DO ZASILENIA STAREGO KONTA. Sam też ostatnio myślałem o doładowaniu konta.
B
BATMAN30

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Super! Dzięki za info. Obawiałem się jedynie tego, że można to stosować jedynie do nowych kont. Karta w kiosku kosztuje na pół roku o 20zł mniej niż online (co jest bardzo dziwne włączając prowizje dla pośredników) i wychodzi nawet tanie za miesiąc niż by się kupowało abonament na cały rok.
stefankmiot
Ewelina79 - A ile kosztuje ta karta i czy są na rok, i tylko w Inmedio? Bo kończy mi się niedługo abonament i chcę przedłużyć na kolejny rok. - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Karta kosztuje 79zł i jest dostępna tylko w kioskach Inmedio. Konto jest ważne pół roku po doładowaniu. Z tego co pisze BATMAN30 w o działa również ze starymi kontami, więc w takim wypdadku to opłacalna opcja.
stefankmiot
Ewelina79 - Ja czekam na promocje roczną za połowę ceny :) i wtedy roczny kurs kosztuje 79 zł :) - 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mi się jutro kończy 7 dni próbnego abonamentu, więc właśnie kupiłem kupon - działa.
stefankmiot

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Tak tylko, że tu masz poziomy A1,A2,B1,B2,C1,C2 i oczywiście słownik i tak dalej, natomiast jeśli chodzi o kurs biznesowy to MUSISZ kupić z Internetu kurs. Wiem że Grupponie są też dobre propozycje i słyszałem że z portalu gazety wyborczej jest wyjątkowo dobra oferta na etutor.
B
BATMAN30

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki