ZALOGUJ SIĘ

Dodawanie własnego znaczenia słowa?

12 lat temu
Witam.

Czy jest możliwe dodanie własnego znaczenia słowa do do tych zawartych w słoniku i dodanie ich do powtórek?

Pozdrawiam
P
pociemu1
efogt - A w słowniku to chyba tylko eTutor może dodawać słowa i poszerzać znaczenia:) Możesz sobie ręcznie tworzyć listy słówek i do słowa zaczerpniętego ze słownika oprócz znaczenia słownikowego możesz wprowadzić czyli dopisać dodatkowe czyli swoje znaczenie....Jak Cię to interesuje to daj znać, powiem jak to zrobić.
Pozdrawiam.
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Edytować elementów dodanych do słownika chyba niestety nie można, ale możesz dodać własny element do listy "Moje słówka".

Więcej informacji na temat dodawania własnych słowek znajdziesz tutaj:
https://www.etutor.pl/pomoc/dodawanieslowek.php#tworzenieelem
alan.madej
12 lat temuzmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękuję za odpowiedzi. Mam jeszcze pytanko. Czy są jakieś limity dodawania słówek do powtórek? Miałem ich jakieś 680 a zrobiło się nagle 100-kilkadziesiąt. Moje konto jest jeszcze bez wykupionego abonamentu i zastanawiam się czy warto za to płacić skoro dzieją się takie rzeczy.

Pozdrawiam
P
pociemu1
efogt - Każda lista słówek ma ograniczenie. Możesz utworzyć 200 oddzielnych list słówek, na każdej może się znaleźć około 500 słów. To bardzo dużo. Lista "Moje słówka angielskie" też ma limit, sama się o tym przekonałam kiedy 360 dodanych tam prze zemnie słów zostało zarchiwizowanych i nieusuniętych z powtórek:) Pytałam administrację o to ale do dziś nikt nie odp. Pozdrawiam serdecznie - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki