ZALOGUJ SIĘ

Czy jak skończy mi się dostęp do lekcji, będę dalej mógł korzystać z powtórek?

6 lat temuostatnia aktywność: 6 lat temu
Mam czas do 9 sierpnia i czy po upływie tego czasu będę mógł korzystać z etutora tylko do powtórek?
A
Archmage

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

U mnie po zakończeniu abonamentu powtórki dodane z lekcji (innych nie miałam) nie działały. Nie mogłam ich wykonywać. Ale nie zginęły - gdy ponownie wykupiłam abonament wszystkie były jako dostępne jako zaległe.
B
Barbara.m
tlstar - I to potwierdza tylko to, że tak jak niedawno ktoś pisał na forum, przydałby się mechanizm "zamrażania" powtórek na pewien okres, co zapobiegłoby np. takiej sytuacji, że wykupujemy ponownie abonament np. po pół roku przerwy, a tam na dzień dobry czeka na nas aż 3 tys. powtórek do wykonania :-) Albo choćby nawet automatyczne zamrażanie liczby powtórek na czas braku opłacenia kursu. - 6 lat temu
tsienkiewicz3 - Ja pisałem i odkąd tu jestem powtarzam, że coś takiego jest jedynym mającym sens rozwiązaniem. Ale sobie mogę mówić :) - 6 lat temu
tsienkiewicz3 - I to nie chodzi nawet o abonament (może to taktyka, żeby zapłacić szybko i nie doprowadzić do nawarstwiania powtórek), ale ja patrze z perspektywy osoby, która musi np. wyjechac na 2-3 miesiące na wyjazd służbowy na przykład. - 6 lat temu
Tattoo94 - Ja nie rozumiem w czym tutaj jest problem. Przecież powtórki można rozłożyć w czasie :) - 6 lat temu
tlstar - Ale to jest ROZŁOŻENIE (czyli dodanie do już zaplanowanych) a nie przesunięcie całości o ileś dni. - 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Kompletnie nie rozumiem domagania się funkcji "zamrażania" przez użytkowników?

Etutor zaimplementował algorytm SRS - (spaced repetition system).

Idea to zminimalizowanie powtórek w czasie, wymuszenie powtórki, gdy jesteśmy na krawędzi zapomnienia słówka.

To "zamrażanie" imho nie ma sensu. Można sobie wyobrazić, że dajemy freez dla powtórek i co dalej?

Czy to znaczy, że nasz mózg też ma freez, czy podczas freezu już niczego nie zapominamy?

BTW z tego co pamiętam kiedyś system powtórek bez możliwości wglądu w lekcje działał nawet bez wykupionego abonamentu. Czy coś się zmieniło?
kktm

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

W ramach darmowego użytkowania platformy można przerobić 500 powtórek, później dostęp do modułu ulega zablokowaniu. Dostęp blokuje się również po wygaśnięciu abonamentu na platformie. Wszystkie dodane elementy zostają oczywiście na swoim miejscu w przypadku chęci podjęcia dalszej nauki.

Co do propozycji "zamrażania" modułu powtórek, to częściowo funkcję tę spełniają wspomniane już rozkładanie powtórek oraz kalendarz, który można znaleźć tutaj: https://www.etutor.pl/statistics/repetitions-calendar

Mimo to zaproponuję ten temat do dyskusji. Na chwilę obecną nie jestem jednak w stanie powiedzieć, czy i kiedy taka funkcjonalność mogłaby pojawić się na platformie. Będziemy informować na bieżąco, jeśli pojawią się jakieś dodatkowe informacje.
piotrek0515
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki