ZALOGUJ SIĘ

Czy monety będą nadal przyznawane?

3 lata temuostatnia aktywność: 3 lata temu
Cześć,
Czy po wygaśnięciu zakupionego kursu nadal będę dostawał monety za wykonywanie powtórek?
Pozdrawiam
M
Masterbravo

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

Nie widzę powodu abyś ich nie dostawał.
R
radmar2

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Coś mi się zdaje, że po wygaśnięciu abonamentu nie będziesz mieć dostępu do powtórek, więc i monet nie będzie przybywać.
darkobo
Haku92 - Dokladnie tak. - 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dzień dobry,

bez aktywnego abonamentu będzie mógł Pan wykonać 500 powtórek, za które będą przydzielane punkty. Jednakże lekcje będą zablokowane :)
P
paulinawit97
radmar2 - cyt. ze strony e-tutora: " za wykonanie 10 powtórek: 1 moneta (maksymalnie 40 monet na dzień)".

Rozumiem, że nie 500, tylko 400 powtórek i nie w ogóle, tylko w ciągu jednego dnia?
Jak rozumiem - a przynajmniej żyłem w takiej świadomości po zakończeniu abonamentu na dany kurs np. "travel english" dalej mogę wykonywać powtórki, które dodałem podczas wykonywania tego kursu? Jeśli jest inaczej, to muszę się poważnie zastanowić zanim wykupię jakikolwiek kolejny kurs na etutorze...
- 3 lata temu
darkobo - Z tego co pamiętam, to 500 powtórek ogółem. Czyli dziennie będzie pewnie po kilkadziesiąt.
Jeśli masz abonament na kurs podstawowy (eTutor angielski), to słówka z Travel English ci zostają.
I o ile pamiętam, ponieważ po wygaśnięciu abonamentu na kurs podstawowy miałem już dodanych do powtórek o wiele więcej niż 500 elementów, to chyba nie mogłem wykonywać żadnych powtórek (przed zakupieniem abonamentu, póki miałem mniej niż 500 elementów nie było problemu). Ale to było już dawno temu, więc może coś mi się myli.
- 3 lata temu
paulinawit97 - Jeżeli mają Panowie wykupiony abonament, to powtórki można wykonywać bez ograniczeń. Oznacza to, że nie ma limitu. Jednakże na koncie bez aktywnego abonamentu można wykonać tylko 500 powtórek — po ponownym zakupieniu kursu limit znika.

Przykład:

Użytkownik dodał do powtórek elementy z kursu Travel English i Business English, jednak abonamenty do tych kursów wygasły, to aby otrzymać ponownie nieograniczony dostęp do nich, wystarczy wykupić dowolny abonament — ważne, żeby był aktywny na koncie.
- 3 lata temu zmieniany: 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Okej, dziękuje za odpowiedź.
M
Masterbravo

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.