ZALOGUJ SIĘ

Nowa lekcja specjalna: Mundial 2018

6 lat temuostatnia aktywność: 6 lat temu
W tym tygodniu rozpoczyna się wielkie sportowe święto - mistrzostwa świata w piłce nożnej. Przed nami wielkie emocje i widowiskowe pojedynki największych gwiazd tego sportu. Z tej okazji przygotowaliśmy lekcję specjalną, dzięki której dowiecie się, gdzie znajduje się największy stadion piłkarski na świecie, kim są WAGs oraz jak po angielsku powiedzieć, że padł gol.

Pamiętajcie, żeby się pośpieszyć, bo ta w pełni darmowa lekcja jest dostępna na platformie tylko do 22 czerwca. Za jej wykonanie dostaniecie 10 monet, a wszystkie dodane do powtórek elementy zostaną tam nawet po jej wygaśnięciu.

Lekcję specjalną znajdziecie tutaj:

https://www.etutor.pl/lessons/en/special/1/1?utm_source=etutor.pl&utm_medium=link&utm_campaign=lesson_special_6-18&utm_content=forum

Powodzenia!
karol.k
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 9

Szkoda, że tak mało osób daje feedback do lekcji specjalnych!

Ja standardowo powiem, że lekcja bardzo dobrze zrobiona i zawierająca dużo ciekawych informacji :)
Pierwszy raz w życiu słyszałam o bossaball i cycle-ball. Zaglądnełam na YouTube jak te sporty wyglądają i tak jak bossaball zdecydowanie zachęca do spróbowania tego sportu, tak cycle-ball wygląda po prostu komicznie i nie wiem w ogóle kto zaakceptował taki sport haha :D

Nawiązując jeszcze do tematu - jak ktoś się wybiera do Barcelony to zachęcam do obejrzenia meczu FC Barcelona na Camp Nou, naprawdę ilość ludzi robi tam wrażenie :)
Tattoo94
karol.k - Super, że podobała Ci się lekcja - my mieliśmy radochę podczas jej przygotowań :) Nie wiem jak Ty, ale my już z zegarkiem w ręku wyczekujemy startu mistrzostw! - 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

The Cambridge Dictionary online - blog word, article about Mundial. Further vocabulary
abmmichal
6 lat temuzmieniany: 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Tak się Państwo napracują z lekcjami specjalnymi, to po co ograniczenie czasowe na ich wykonanie? Nie rozumiem tego, przecież więcej summa-summarum użytkowników taką lekcję zrobi jak będzie ciągle dostępna, aniżeli "zmotywowanych" limitowanym dostępem do lekcji.
T
tsienkiewicz3

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Też uważam, że lekce specjalne są udostępniane na zbyt krótki czas. A szkoda, bo chętnie przejrzałabym lekcje o ślubie w rodzinie królewskiej.
G
gosia369
kasik1203 - Juz nie ma tej lekcji?? :( tez nie zdarzyłam - 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Tu pewnie idea jest taka, że te lekcje są sezonowe, związane z konkretnym wydarzeniem. W takim wypadku rozsądne byłoby np. dodanie adnotacji w stylu "Lekcja powstała w związku z odbywającym się..." itp. , a nie usuwanie lekcji całkowicie...
T
tsienkiewicz3

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Popieram opinie, iż lekcje specjalne powinny być dostępne dłużej. W przypadku lekcji o Mundialu, mogłaby być ona dostępna przynajmniej przez czas trwania... Mundialu ;)
Ewentualnie lekcje po ich zakończeniu, powinny być dostępne w trybie 'przeglądania' - bez możliwości ich zrobienia.
D
dariuszandruszkiewic

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

ciekawe byłoby być może podawanie statystyki dla już zamkniętej lekcji specjalnej :-)
czyli generalnie w jakiejś formie dostęp do zamkniętych lekcji i pogląd na to jakie tematy najbardziej poruszały użytkowników
ekofun

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Najważniejsze że lekcje te się pojawiają. Ślubną lekcję sobie osobno zapisałem i nagrałem. Nowa lekcja o festiwalu festiwalach jest dla mnie nieprzyjemna bo nie lubię tej tematyki, ale słownictwo dobrze dobrane. Standard porządnego przygotowania lekcji zachowano. Dziękuję zespołowi nauczycieli ETUTOR.
abmmichal

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Moim zdaniem, bardziej przydalyby sie lekcje ze slownictwem i wiadomosciami praktycznymi: Jak wynajac mieszkanie, jak i gdzie szukac pracy, zarejestrowac sie do lekarza, zdobyc numer ubezpieczenia, podatkowy, jak zdobyc obywatelstwo, rezydenture, jak ubezpieczyc siebie, samochod i dom etc, nasze prawa i obowiazki, historia, kultura, literatura, prawo, zwyczaje i obyczaje w Anglii, Szkocji, Irlandii, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie...
piotr.grela
6 lat temuzmieniany: 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki