ZALOGUJ SIĘ

Dzień św. Patryka - nowa lekcja specjalna

zmodyfikowany: 6 lat temuostatnia aktywność: 6 lat temu
Drodzy użytkownicy!

Już w sobotę obchodzimy najsłynniejsze irlandzkie święto - Dzień św. Patryka. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną lekcję angielskiego, dzięki której poznacie tematyczne słownictwo, dowiecie się, dlaczego koniczyna jest symbolem Irlandii oraz jaki kolor (inny niż zielony!) był historycznie kojarzony z tą wyspą.

Warto się pośpieszyć, ponieważ tę lekcję specjalną można wykonać tylko do 23 marca. Za wykonanie tego wyzwania czasowego otrzymacie 10 monet. Wszystkie elementy dodane do powtórek zostaną tam nawet po wygaśnięciu tej lekcji.


Lekcję specjalną znajdziecie tutaj: https://www.etutor.pl/lessons/en/special/1/1
karol.k
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Przerobiłam lekcję, była bardzo ciekawa.
mniszka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mam wykupiony tylko kurs Business English. W przypadku poprzedniej lekcji specjalnej o Walentynkach mogłam ją bez problemu przerobić. Jednak tej nowej lekcji specjalnej już nie mogę przerobić, prosi o zakup kursu angielskiego ogólnego. Coś się zmieniło, co mogłam przegapić czy faktycznie jest jakiś błąd?
A
aldu1
abmmichal - Napisz zapytanie bezpośrednio do specjalistów eTutor ( suggestion) - 6 lat temu
karol.k - Już się przyglądamy tej kwestii - lekcja powinna być dostępna dla wszystkich. - 6 lat temu
karol.k - Już powinno wszystko działać jak należy :) Dzięki za informację i przepraszamy za kłopot! - 6 lat temu
aldu1 - Dziękuję, właśnie skończyłam tę lekcję. Bardzo ciekawa, jak zawsze. :) - 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Bardzo udane teksty dobrze nagrane. Słownictwo związane ze świętem, terminami podstawowymi powiązany i z irladskością dobrze zaprezentowane.
Tłumaczenie dlaczego Św Mąż Patryk nie mógł przepędzić węży bardzo śmieszne w sensie głupiutkie.
Te propozycje dodatkowych specjalnych lekcji bardzo mi odpowiadają. Gratulacje dla twórców.
abmmichal

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki