ZALOGUJ SIĘ

Lekcja specjalna - eTutor na walentynki

zmodyfikowany: 6 lat temuostatnia aktywność: 6 lat temu
Drodzy użytkownicy!

Święto zakochanych nadchodzi wielkimi krokami. Z tej okazji przygotowaliśmy specjalną lekcję, dzięki której poznacie walentynkowe słownictwo, sprawdzicie, jakich czułych słówek używają bohaterowie znanych seriali oraz dowiecie się, jak o tym święcie mówią jego zwolennicy i przeciwnicy.

Warto się pośpieszyć, ponieważ tę lekcję specjalną można wykonać tylko do 18 lutego. Za wykonanie tego wyzwania czasowego otrzymacie 10 monet. Wszystkie elementy dodane do powtórek zostaną tam nawet po wygaśnięciu tej lekcji.

Lekcję specjalną znajdziecie tutaj: https://goo.gl/zjfC1x

Powodzenia! :)
karol.k
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 6

Fajny pomysł z dodaniem dodatkowych materiałów :)

Planowane są takie lekcje w przyszłości ?

Pozdrawiam
lukaszk85
karol.k - Testujemy tę formę i czekamy na Wasze opinie :) - 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Sz.Panie Karolu, Duży PLUS+, tego mi brakowało, teraz już mam ułatwienie w składaniu życzeń dla znajomych dziewczynek.
Fajna lekcja. A tak przy okazji wybiegam już z myślami do lekcji ku "Happy Easter"? Nie wiem czy coś takiego jest tu na Et? Dziekuję i pozdrawiam.
jerzy_pozoga
jerzy_pozoga - Fajna to lekcja ale dla mnie za krótka. Przeleciałem to wszystko w dosłownie 10 minut. Lubię takie niespodzianki na Et. - 6 lat temu
karol.k - Cieszymy się, że lekcja przypadła do gustu. O niespodziankach będziemy myśleć ;) - 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Bardzo miła i przydatna niespodzianka :-) Jutro na pewno ją przerobię :-)

Przydałoby się, żeby Ci, którzy ją przerobią nadal ją widzieli ale fajnie, że choć elementy w powtórkach pozostaną. :-)

Dziękuję i pozdrawiam.
B
Barbara.m
karol.k - Dzięki za opinię :) - 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Fajny pomysł z tymi okolicznościowymi lekcjami jak ta dzisiejsza i prosimy o więcej o innych świętach, np. o Wielkanocy. Byłoby super, jeśli i osoby uczące się niemieckiego na tym portalu (np. ja) też miałyby takie lekcje. Macie w planach takie rzeczy również dla kursów niemieckiego?
A
aldu1
karol.k - W tej chwili skupiamy się na angielskich lekcjach i już myślimy o następnych ;) - 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Pomysł takich specjalnych dodatków jest bardzo dobry. Oczywiście lekcja mogłaby być dłuższa, ale częstotliwości większa takich dodatków oraz celność zawartości są ważniejsze.

Dodatkowo popieram pomysł Barbary dotyczący dostępności do lekcji.
abmmichal
6 lat temuzmieniany: 6 lat temu
karol.k - Dzięki za uwagi - będziemy myśleć, jak rozwinąć tego typu działania :) - 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Zrobiłem lekcję specjalną "walentynki", przerobiłem dawno temu kurs Dirty English.

Fajnie by był, aby gdzieś był odnotowany fakt ukończenia tych lekcji.

Jest to dla mnie jakaś motywacja do robienia tych lekcji. Przerobienie zadań, które znikają jak kamfora nie pozwala śledzić postępów.

Mogłaby się na przykład pojawiać sekcja "Special" w zakładce "Lessons", gdzie lekcje były by wyszarzane, i odblokowywane podczas pewnych event, lub jakieś dodatkowe materiały (np. Dirty English) uruchamiane po wydaniu na nie monet.
kktm
6 lat temuzmieniany: 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.