ZALOGUJ SIĘ

Świat superbohaterów - nowa lekcja specjalna

6 lat temuostatnia aktywność: 6 lat temu
Często w masce, czasem w pelerynie, a zdarza się, że z młotem - superbohaterowie pobudzają wyobraźnię milionów fanów. Z okazji nowego filmu z serii Avengers przygotowaliśmy dla Was specjalną lekcję angielskiego, dzięki której dowiecie się, jak rozmawiać o niezwykłych mocach herosów, poznacie bliżej drużynę Tony’ego Starka i zapoznacie się z pojęciami “blockbuster” i “box office”.

Dajcie znać, którą moc sami najchętniej byście wykorzystali ;)

Tę lekcję specjalną możecie wykonać tylko do 30 kwietnia. Za wykonanie tego wyzwania czasowego do zdobycia jest 10 monet, a wszystkie elementy dodane do powtórek zostaną tam nawet po wygaśnięciu tej lekcji.

Lekcję specjalną znajdziecie tutaj: https://bit.ly/2Hk1tzU
karol.k
Pracownik eTutor
abmmichal - Popieram by testy w tych lekcjach nie męczył. Oczywiście rozumiem iż. Można do sprawy mieć inne podejście.

MIMO iż nie lubię tego tematu tolekcję popieram. Bardzo dobra lekcja do rozbudowana słownictwa. Z codzienności o której mało wiem.

Jedna konwersacji / tekst jest słabiej nagrany. Świetnie są nagrane komiksowe konwersacje. Wcale nie jest łatwo wymyślić i dobrze nagrać takie teksty.
- 6 lat temu zmieniany: 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Lekcja właśnie została przeze mnie zrobiona :)
Bardzo za nią dziękuję, bo uwielbiam temat superbohaterów! (moim ulubionym jest Batman).
Wpadło też kilka interesujących informacji, jak tych o dochodach z filmów.
Jedyne, czego mogłabym się czepić, to fakt że 3 pytania na krzyż do tekstów, które były dosyć długie, to moim zdaniem prawie nic.

Pozdrawiam! :)
Tattoo94
karol.k - Dzięki za feedback - staramy się przygotowywać te lekcje tak, abyście byli jak najbardziej zadowoleni :) Na pewno bardzo pomaga, gdy podsyłacie swoje spostrzeżenia. Mała liczba pytań wynika z faktu, że nie chcieliśmy, żeby te lekcje były zbyt męczące i "przepytujące" :) - 6 lat temu
Tattoo94 - Dziękuję za odpowiedź :)
Tak myślałam, że taka była tego główna przyczyna. Jednak myślę, że w końcu jesteśmy tu po to aby 'go the extra mile' i jak najwięcej wycisnąć z nauki, więc im więcej praktyki tym lepiej. Oczywiście jest to moje personalne odczucie :)
- 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Super lekcja :-) Dziękuję za nią. Bardzo przyjemny sposób na rozbudowywanie słownictwa. Doceniam też to, że lekcja jest dłuższa i zawiera więcej nagrań i tekstów niż wcześniejsze. Poproszę o więcej :-)

Pozdrawiam :-)
B
Barbara.m
6 lat temuzmieniany: 6 lat temu
pkomarek1 - Zbliża się majówka, to może lekcja specjalna na ten temat + grillowanie? ;)
- 6 lat temu
karol.k - Super, że pomysł się spodobał ;) Będą następne :) - 6 lat temu
pkomarek1 - Majówka już za nami, więc tym razem się nie udało. Ale grillowanie to temat na całe lato... :)
Poza tym, niebawem odbędzie się premiera nowego filmu z Gwiezdnych wojen (https://www.imdb.com/title/tt3778644/ ), a więc może lekcja ze świata GW (plus ewentualnie StrarTreck), gdyż już mieliśmy lekcję o superbohaterach.
A ja, ponieważ jestem fanem serialu Doctor Who, chętnie bym zobaczył specjalną lekcję na ten temat... Allons-y!
- 6 lat temu zmieniany: 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.