ZALOGUJ SIĘ

Zmiana na profilu - początek prac

7 lat temuostatnia aktywność: 7 lat temu
Drodzy Użytkownicy,

zaczynamy prace nad nowym wyglądem profilu na platformie. Jedną z pierwszych zmian, jakie możecie już zaobserwować, jest połączenie Lekcji oraz Powtórek w jeden segment “Nauka”.
Dzięki temu dokładnie widzicie, jaka czeka was następna lekcja i ile lekcji pozostało do ukończenia danego tematu. Przy powtórkach na początku wyświetlane są “Powtórki na dzisiaj”, następnie “Nowe powtórki” a na końcu “Trudne słówka”. Mamy nadzieję, że pierwsze zmiany przypadną Wam do gustu.

W razie pytań, jak zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji.
marta.kopa
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Pani Marto,

Bardzo mnie cieszy przywrócenie łatwego dostępu do trudnych słówek. Super, że bierzecie Państwo pod uwagę nasze postulaty :-)

Niestety w chwili obecnej on nie działa. Wykonalam wszystkie powtórki przewidziane na dzisiaj. Na głównym kafelku pojawił mi się napis "przećwicz trudne słówka". Niestety po kliknięciu na niego jestem przenoszona na stronę "powtórki" gdzie jest wyłącznie informacja, że te przewidziane na dzisiaj wszystkie wykonałam i mogę się dalej uczyć (tj. przerabiać lekcje). Link w chwili obecnej nie przenosi do trudnych słówek.
B
Barbara.m
piotrek0515 - Pani Barbaro, czy także precyzyjne kliknięcie w link kieruje Panią do modułu powtórek? Sprawdziliśmy jeszcze raz nową funkcjonalność i wszystko działa prawidłowo. Obecnie kliknięcie w kafelek przenosi użytkownika do ekranu gratulacyjnego w module powtórek (jeśli wszystkie zostały wykonane), natomiast kliknięcie w sam link kieruje do trudnych elementów. Będziemy bardzo wdzięczni za dodatkowe informacje. Pozdrawiam. - 7 lat temu
Barbara.m - Panie Piotrze, sprawdziłam jeszcze raz i najwyraźniej jest to kwestia przeglądarki. O ile w Chrome faktycznie przenosi do trudnych elementów to w IE już nie. W przypadku IE niezależnie od tego w które miejsce na napisie kliknę podświetla się cały kafelek i przenosi mnie na stronę główną powtórek.
Pozdrawiam.
- 7 lat temu
piotrek0515 - Bardzo dziękuję za dodatkowe informacje. Z przykrością muszę jednak poinformować, że w tej chwili wspierane przez nas przeglądarki to najnowsze wersje Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera oraz Microsoft Edge. Nie wspieramy już przeglądarki Internet Explorer, ponieważ powoduje sporo problemów technicznych. Pozostaje nam w tej chwili jedynie przeprosić za niedogodność i zachęcić do używania jednej z wymienionych przeglądarek. - 7 lat temu
Barbara.m - Niestety na wspieranej przez Państwa przeglądarce Microsoft Edge problem jest ten sam co na IE. Również nie przerzuca na trudne elementy a jedynie na stronę główną powtórek :-( - 7 lat temu
piotrek0515 - Bardzo dziękujemy za zgłoszenie wspomnianej usterki. Zgłosiłem już błąd naszym programistom, postaramy się dodać odpowiednią poprawkę najszybciej, jak będzie to możliwe. Serdecznie przepraszamy za niedogodności z tym związane. - 7 lat temu
Barbara.m - Dziękuję i czekam w takim razie na poprawkę :-)
- 7 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki