ZALOGUJ SIĘ

nie wiem od czego zaczac nauczanie

13 lat temu
prosze podac od czego mam zaczac naukie o instrukcje dziekuje
E
evijka1
TLK - naukę -:)
nauczanie zaczniesz jak zostaniesz nauczycielem -:)
- 13 lat temu zmieniany: 13 lat temu
abolszewo - może na dobry początek zacznij od powtórek, potem możesz zrobić coś z gramatyki, albo jakiś ćwiczeń
- 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 8

przede wszystkim chyba warto wiedzieć, że chcesz i po co?

Chcesz tylko liznąć podstaw by np poradzić sobie na wakacjach?
Chcesz dojść do poziomu swobodnej komunikacji (też i poza wakacjami)?
Chcesz móc ogladać filmy bez lektora?
Chcesz czytać?
Chcesz pracować używając angielskiego?

na e-tutor znajdziesz wszystko, co jest potrzebne gdy zaczynasz: słownictwo, wymowę, gramatykę - wszystko podawane stopniowo, bez zawalania Cię od razu wszystkimi rzeczami. Problem jest jeden: potrzebna jest Twoja motywacja. :) etutor sam się nie otworzy, sam nie powtórzy słowek....

ja się nie lubię zastanawiać JAK ZACZĄĆ - po prostu zaczynam, a nawet jeśli nei robię tego idealnie... nieważne! :) istotne, że zaczniesz, będizesz robić postępy.

powodzenia
lamia_wroc

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

SYSTEMATYCZNIE

nieważne czy 2 godziny czy 15 minut dziennie (chociaż na pewno im więcej efektywnej nauki tym szybciej zobaczysz rezultaty)
ale C O D Z I E N N I E
ZACZNIJ OD PIERWSZEJ LEKCJII od początku rób wszystkie ćwiczenia
jeśli czegoś nie rozumiesz wracaj do tego lub zadawaj pytania
kubela

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Przede wszystkim od nowych słówek i systematycznych powtórek.POWODZENIA
jurand220
13 lat temuzmieniany: 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

hmm, powiedziałabym ,że dla każdego co innego. ale..
polecam zacząć materiały lekcyjne, bo są świetne, i jak dla mnie zwyczajnie po ludzku ;) wytłumaczone, a co za tym idzie-ciekawe, a potem możliwości masz wiele, słówka, gry i zabawy, po trochu, byle cokolwiek nawet codziennie, z czasem samo się wryje a postępy same cię zaskoczą ;) powodzenia
fiolkah

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Najważniejsza jest systematyczność, nieważne ile dziennie sobie wyznaczysz minut nauki tylko najważniejsze jest to, czego się nauczysz. Jedna osoba może się uczyć dziennie 2 h a nic się nie nauczy, a drugiej osobie wystarczy 30 minut nauki dziennie i będzie umiała o wiele więcej niż ta pierwsza. Najważniejsza jest motywacja i jak wcześniej wspomniałem systematyczność. Codziennie wykonuj powtórki, przyswajaj sobie dużo słowek, bez nich nie ruszysz.
Powodzenia !:)
K
kamil90909090

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Zadaj pytanie sobie czego chcesz sie nauczyc przesledz glowne dzialy moze,ktorys szczegolnie Cie zainteresuje a moze angielski jest Ci potrzebny w jakims konkretnym celu ?
ipon

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

zacznij od lekcji nr 1 następnego dnia wejdz w okienko "powtórki" jak skończysz zacznij lekcje nr 2 itd Ja uczę sie codziennie czasem 1/2h czasem nawet 2 godz ale 2x tygodniowo nie robie powtorek ( powtorki mozna ustawic w "statystykach") wtedy mam wiecej czasu na powtorzenie lekcji ,słowek. Raczej nie "skaczę" po materiale bo robi sie bałagan w powtorkach powodzenia
B
barzag

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

pewnie od zera - jak idą lekcję. jak nie masz tego konta płatnego, to od niczego nie zaczniesz, bo bodajże jest tylko jedna.
eneduelike

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki