ZALOGUJ SIĘ

Czy można dodać jakiś wiekszy zestaw słów po Angielsku odrazu do powtorek?

zmodyfikowany: 8 lat temuostatnia aktywność: 8 lat temu
Witam, czy można dodać zestaw, pakiet np. 1000 najpopularniejszych słów do powtorek? Tak aby dodać z góy wszystkie na raz.. aby potem sie ich uczyć w powtorkach? Prosze o pomoc, interesuje mnie ta forma nauki a nie chce płacić na innych stronach za sama nauke słówek. Pozdrawiam i dziękuje za pomoc.
I
itam07

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Witam,

dawniej można było dodawać całe zestawy słówek z lekcji. NIe wiem czy dalej tak można bo co jakiś czas system jest "ulepszany".
Tylko jeżeli dodasz cały zestaw, o ile jest to jeszcze możliwe, to będziesz miał zbyt dużo powtórek od razu.
Proponuję dodawać pewną ilość słówek dziennie, żeby nie skumulowała ci się zbyt duża ilość powtórek, bo to może być trochę stresujące.

Pozdrawiam.
?
Gość
8 lat temuzmieniany: 8 lat temu
itam07 - Rozumiem, dziękuje, tylko nadal nie wiem jak to zrobić, gdzie wejść na stronie i jak dodać więcej słówek do powtorek? - 8 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam,

można rozwinąć menu (trzy białe kreski w prawym górnym rogu, obok lupy), kliknąć "słówka" tam masz na pierwszej pozycji "1000 most common English words ". Po kliknięciu otwiera ci się 47 list słówek, które możesz dodawać do powtórek.
Masz tam też listy słówek z innych tematów.
Powodzenia.

Pozdrawiam.
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki