ZALOGUJ SIĘ

Czy zdania z ćwiczeń dotyczących dyktowania można dodawać do powtórek?

10 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
Moze ktos wczesniej zadal juz to pytanie. Jesli tak to przepraszam. Ale chcialabym sie dowiedziec dlaczego np zdania z DYKTOWANIA nie da sie dodawac do powtorek? I nawet jesli wpisze dokladnie to zdanie do slownika nie pokazuje mi sie poprawne tlumaczenie ani opcja ze moge dodac je do powtorek . Niektore zdania sa naprawde przydatne a nie da sie zrobic z nich uzytku ,zeby utrwalic je w glowie. Moze etutor moglby nad tym popracowac :) fajnie by bylo ...
edyta1816

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Każde zdanie da się dodać do powtórek. Jeśli nie automatycznie (zielone kółeczko z plusem), to można ręcznie.
Tu (i wcześniej) jest napisane jak to zrobić https://www.etutor.pl/pomoc/dodawanieslowek.php#niestandardowe
Ewa-Sally
edyta1816 -
Ewa-Sally zle zrozumialas moje pytanie i wiem ze plusy sa do dodawania bo na etutor troche juz jestem :)ale rowniez dziekuje za checi do pomocy :):):)
- 10 lat temu zmieniany: 10 lat temu
Ewa-Sally - Dobrze zrozumiałam, bo link z opisem dotyczy tego drugiego sposobu, ręcznego, kiedy plusikiem się nie da. Przykro mi, że nawet nie zechciałaś zajrzeć do podanego linka, bo byś się przekonała. - 10 lat temu
edyta1816 - MASAKRA ... bardzo ciebie przepraszam...masz racje ze ten link to zawiera !!!!!!! poprostu link mi sie otworzyl prawie ze na koncu tej strony i wyzej nie sprawdzalam co pisze.... DZIEKUJE CI SLICZNIE I JESZCZE RAZ PRZEPRASZAM ZA SWOJ BLAD!
Pozdrawiam
- 10 lat temu
Ewa-Sally - No problem. :) - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Da się dodać. Nie wpisuj całego zdania do słownika, a tylko jakieś "trudne" słówko. I sprawdź czy w słowniku , przy danym słówku, znajduje się zdanie, które było w dyktowaniu. Jeśli nie to musisz sprawdzać aż do skutku. I zdanie dodajesz sobie plusikiem, tak jak ktos już pisał.

Nie znam szybszego sposobu niestety, ja robię w ten sposób
G
Gevelka
edyta1816 - Dzieki wielkie za opowiedz Gevelka. Sprobuje w taki sposob. Ale ogolnie etutor moglby ta sprawe ulatwic nam i dac ten plusik przy kazdym zdaniu. Aby cenne i potrzebne zdania mozna bylo dodac. - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki