ZALOGUJ SIĘ

Czy mogę prosić o pomoc z problem dotyczącym znikających powtórek?

11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Wczoraj zostawiłem sobie sporo powtórek, miałem bardzo dużo nowych słów i bardzo dużo się myliłem za pierwszym razem, jednak gdy już zacząłem zapamiętywać mimo wszystko klikałem 'kiepsko' żeby jeszcze lepiej sobie utrwalić. Tak więc zostawiłem sobie trudne, a wszystkie inne zaliczyłem na 'świetnie' ponieważ ich byłem pewien. Wyżej wspomniane zostawiłęm na dzisiaj. Tylko że dzisiaj miałem całkiem inny zestaw powtorek, z 2 lekcji przed lub cos koło tego, przyznam że też miałem z nimi problem ale już je mam za sobą i dzisiaj poszło jak z płatka. Proszę powiedzcie dlaczego straciłem te powtórki które chciałem sobie utrwalić i na których mi zależało?
szponnn

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Niestety powtórki ocenione negatywnie danego dnia znikają po północy. Taki jest algorytm.
piter_c
anialew - Pewnie jest w tym jakiś sens, choć mnie to też wkurza. Chciałabym móc powtórzyć od razu najtrudniejsze wyrazy tylko, że ich nie ma. Pozdrawiam
- 11 lat temu
Ewelina79 - Ale przecież te powtórki wrócą. - 11 lat temu
szponnn - tylko kiedy wrócą? jak to działa ? - 11 lat temu
Kardamon - Mogą niektóre wrócić już następnego dnia albo za dwa dni i tak przez jakiś czas będą się powtarzać, szczególnie gdy zaznacza się najpierw 1 lub 2. - 11 lat temu
japonskiwachlarz - Poza tym jest też możliwość powtórzenia najtrudniejszych słów wybierając odpowiedni test w dziale Moje Testy :) - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki