ZALOGUJ SIĘ

Dlaczego zniknęło mi ponad 100 powtórek?

zmodyfikowany: 5 miesięcy temuostatnia aktywność: 5 miesięcy temu
Robię sobie dziś powtórki. Nie miałam żadnych zaległych. Nagle z 276 zrobiło się 163. Dlaczego? Co moze być powodem?

Bawiłam się w kalendarzu dając dziś palmę na sekundę i z powrotem ja usunęłam i wtedy to się stało. Generalnie jak robię normalnie powtórki i oceniam je źle to nie znikną mi z dnia dzisiejszego dopóki nie ocenie ich średnio lub dobrze natomiast jak oceniam je źle, wchodzę w kalendarz i daje palmę dziś, cofam palmę to widzę że liczba powtórek zmniejsza się dziś o te ilość które oceniłam na źle.
H
HP97

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Miałem tak kilka razy, że jak przy powtórkach dawałem średnio lub dobrze to znikało mi po kilka powtórek. Nie robiłem nic innego oprócz powtórek. Było to na kompie w przeglądarce.
N
netis7
HP97 - Hmm to może one się w tej puli powtarzają. Wydawało mi się wczoraj że niektóre mi się powtarzały a robię sobie zawsze filtrowanie po 10 - 5 miesięcy temu
netis7 - Nie sądzę. Ostatnio jak miałem ten problem to uruchomiłem eTutor na androidzie, powtórzyłem kilka słów i wróciłem na komputer i ... problem zniknął. - 5 miesięcy temu
adrianna.wu - @HP97 jeśli masz przefiltrowane w cyklu po 10 powtórek to element oceniony na źle trafia na koniec tego danego cyklu, dlatego może być wrażenie, że słówko się powiela. - 5 miesięcy temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

W kwestii znikających powtórek to nie musiały być to elementy zaległe, a dodatkowe które się przeterminowały. Już wyjaśniam... dodatkowe powtórki to te wykonane danego otrzymały ocenę 1 (źle). Są one powtarzane po wykonaniu zaplanowanych powtórek do momentu, gdy otrzymają ocenę 2 (średnio) lub 3 (świetnie). Mogą się one przeterminować z końcem następnego dnia, licząc od dnia oceniania powtórki negatywnie (ocena 1). Oczywiście samo słówko pozostaje w powtórkach, będzie ono po prostu powtarzane w dniu, w którym algorytm wyznaczył kolejną powtórkę.
adrianna.wu
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki