ZALOGUJ SIĘ

Skąd tyle elementów odrzuconych z powtórek

12 lat temuostatnia aktywność: 12 lat temu
Pogrzebałam trochę w Statystykach i odkryłam bardzo dużo elementów odrzuconych z powtórek.Sama na pewno ich nie odrzuciłam,bo były tam nawet takie,których zaczęłam się uczyć dwa dni temu.Dziś też już je powtarzałam,więc tym bardziej jest to niemożliwe.
Czy ktoś może mi powiedzieć dlaczego tak się dzieje?czy to system tak działa,czy może ja coś źle robię?
G
Gabrysia66

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

A powtórki dodajesz z tryby nauki danej lekcji, czy jakoś inaczej? Elementy pojawiają się jako odrzucone, gdy podczas NAUKI wciśniesz 1 (pomiń element), jednak ten sam element możesz dodać ze słownika, lub z "listy elementów" i wtedy to samo możesz mieć w powtórkach, a będzie to jako odrzucone, bo w trybie nauki wcisnęłaś jedynkę lub kliknęłaś na 'pomiń element'. Tylko coś takiego przychodzi mi na myśl.
knorwid
Gabrysia66 - Poszczególne elementy do powtórek dodaję w trakcie przerabiania kolejnych lekcji,a także mam własne listy słówek.Przerabiając zaś POWTÓRKI,czasem klikam jedynkę,gdy coś zrobię źle i odpowiedź wyświetli się na czerwono.Tak właśnie rozumiem ideę powtórek,że należy uczyć się do skutku,a nie oszukiwać system i zawsze klikać 3 lub 4.

W każdym razie bardzo dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam ciepło,wbrew temu to widać za oknem.
- 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki