ZALOGUJ SIĘ

Elemty odrzucone,,, jakie są algorytmy

3 lata temuostatnia aktywność: 3 lata temu
Witam,
zauważyłam, że w Trudnych Elementach jest zakładka Elementy Odrzucone, a w niej elementy, których ja nie odrzuciłam; musiał to zrobić system na podstawie jakichś algorytmów, a ja bym chciała wiedzieć jakie to są algorytmy, np po ilu powtórzeniach on jest usuwany, czy na przykład powinno być kilka pod rząd powtórek poprawnych itp, itd. Mam nadzieję, że ktoś mi to wytłumaczy ...
roma789100
wikdhkdbjdbdj - jeśli wystepuja tam niechciany prze ciebie elemęty możesz go spowrotem dodać za pomocą zielonego plusa :)
mam nadzieję ze pomogłam
- 3 lata temu zmieniany: 3 lata temu
roma789100 - Dziękuję za odpowieedż ;) - 3 lata temu
wikdhkdbjdbdj - nie ma za co - 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

Zaakceptowana przez pracownika eTutor
U mnie w elementach odrzuconych są te elementy, przy których kliknąłem "Pomiń element" podczas przerabiania poszczególnych lekcji.
I moim zdaniem takie właśnie powinny się tam znajdować.
Przeglądając je możesz dodać dany element do systemu powtórek, klikając zielony plusik przy danym elemencie.

Zresztą ta lista ma chyba wszystko mówiący tytuł: "Lista wszystkich elementów angielskich pominiętych w powtórkach". A zatem są to elementy, które nie były powtarzane, więc nie ma mowy o algorytmie usuwającym elementy po określonej liczbie powtórzeń. Z tego, co się orientuje, system sam z siebie żadnych elementów z powtórek nie usuwa, można to jedynie zrobić samemu/samej.
darkobo
3 lata temuzmieniany: 3 lata temu
roma789100 - Dzięki za odpowiedź
ale mówimy o dwóch różnych listach ; ta o której ja mówię nazywa się Elementy Odrzucone i jest podlitsą Trudnych Elementów; oczywiście można dodać je z powrotem, ale ja pytałam, czy ktoś zna lagorytm, który stwierdza, że dany element nadaje się już do wyrzucenia, bo to nie ja je wyrzuciłam; ale dziękuję za odpowiedż ;)
- 3 lata temu
wikdhkdbjdbdj - nadaje sie do wyrzycenia wtedy kiedy wszstkie odpowiedzi są na zielono lub wtedy kiedy uważasz ze ten elemęt umiessz - 3 lata temu
darkobo - W "Trudnych elementach w powtórkach" ja widzę tylko podlisty: "Wszystkie trudne elementy w powtórkach", "Dodane w ciągu ostatnich dwóch tygodni", "Powtarzane dzisiaj".
"Elementy odrzucone" są po lewej stronie "Trudnych .." i mają dwie podlisty: "Ostatnio dodane do powtórek" i "Ostatnio powtarzane".
Ja dochodzę do tych list poprzez "Słówka" i "Elementy w powtórkach".
roma 789100 - jak trafić do listy, o której piszesz?
- 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

darkobo jak zawsze prawidłowo wyjaśnił wątpliwości :)
adrianna.wu
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

no zgadza się, i tam właśnie są telementy których ja nie odrzucałam, a chciałabym wiedzieć na podstawie jakich algorytmów zostały odrzucone. Ty piszesz, że sama je odkliknęłaś, a ja nie, i o to mi chodzi
roma789100

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jeśli podczas realizowanych lekcji pojawia się słowo, które sprawia trudność to należy skorzystać z opcji "Dodaj do powtórek" taki element trafi do modułu Powtórek. Natomiast gdy słówko jest znane i łatwe to wybierzesz opcję "Pomiń element" takie słówko trafi do listy elementów odrzuconych, ponieważ nie wymaga ono powtórki. W przypadku, gdy pomimo wybierania opcji "Dodaj do powtórek" elementy trafiają do odrzucanych, to bardzo proszę o kontakt na [...]@etutor.pl - sprawdzimy powód pojawienia się opisanej sytuacji.
adrianna.wu
Pracownik eTutor

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nie mówie, że to jest dla mnie jakiś problem, bo i tak sobie dodaję z powrotem te elementy które chcę, pytałam z ciekawości; a jak się dowiedziałam że ten system wogóle nie odrzuca to zaczęłam sie zastanawiac nad swoją świadomością... ;)
roma789100

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki