ZALOGUJ SIĘ

dzienna ilość powtórek, czy mam na to wpływ

8 lat temuostatnia aktywność: 8 lat temu
Od paru dni mam dziennie ponad 300 powtórek, mimo, że staram wywiązywać się z dziennego planu. I nie wiem, czy to tak ma być, czy może coś źle robię, bo jestem tu nowa. to powtarzanie powoduje, że nie mam czasu na nowe lekcje. Bardzo proszę o podpowiedź, czy można to jakoś zmienić. Dziękuję.
celina-felina

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Witam,

prawdopodobnie dodałaś za dużo słówek do powtórek. Radzę wstrzymać się z dalszym dodawaniem słówek do powtórek i poczekać aż spadnie dzienna ilość powtórek.
Można też zresetować dane nauki i zacząć od początku lub czasowo wyłączyć "moje słówka" z powtórek i się nie załamywać.

Powodzenia.
?
Gość
8 lat temuzmieniany: 8 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Bardzo dziękuję za odpowiedź. Ograniczę te powtórki, jakoś wcześniej nie doczytałam, że mogę je zredukować lub wyłączyć. Nie dam się zniechęcić, bo do nauki podchodzę jak do hobby, nie muszę ale chcę. Pozdrawiam sedecznie
celina-felina
Gość - Ja też nie muszę uczyć się języka obcego i traktuję to jako hobby.

Pozdrawiam
- 8 lat temu
celina-felina - Tak, myślę, że wtedy nauka jest najprzyjemniejsza :) - 8 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Twoje słówka - język angielski Szybkie powtórki Lista elementów Wyłącz z powtórek Usuń
masz taką opcję i w Twoich słówkach możesz wyłączyć(męczące Cie słówka) czyli włączysz kiedy ty zechcesz lub nigdy zależy od ciebie lub całkowicie usunąć
też z tego korzystam bo czasami system przesadza. Pozdro
adamdor
celina-felina - Bardzo dziękuję, tak właśnie zrobię, bo tak duża ilość powtórek przytłacza mnie. Pozdrawiam - 8 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki