ZALOGUJ SIĘ

Chciałabym zresetować postepy w nauce i zacząć od początku ponieważ nie było mnie dłużej.Czy jest taka możliwość?

8 lat temuostatnia aktywność: 8 lat temu
B
barbara840

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

W każdej lekcji pod spisem zagadnień jest przycisk "Resetuj". Po kliknięciu resetowane są postępy w danej lekcji. Nie traci się przy tym słówek. Osobiście polecam przerobić najpierw zaległe słówka (np. ustawić sobie serie po 10 - 20 słówek). Przy realizacji kolejnych powtórek wiele można sobie przypomnieć. Później można przystąpić do przerabiania lekcji.

Miałem 3-miesięczną zaległość na poziomie A2 (przestałem się uczyć od lekcji 35). Najpierw zrealizowałem zaległe powtórki (3000), co trwało tydzień, a następnie powtórzyłem elementy gramatyczne ze wszystkich lekcji (3 dni). Przy tym nie resetowałem postępów. Efekt przeszedł moje najśmielsze oczekiwania.
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam,

https://www.etutor.pl/profil/resetuj-konto/

" -> Usuń dane na temat postępu wykonywania lekcji
Po zaznaczeniu tej opcji, usunięciu ulegną wszystkie dane na temat przerabianych przez Użytkownika lekcji;

-> Usuń historię powtórek i listy słówek dodane do powtórek
Z kolei po zaznaczeniu tej opcji, z powtórek zostaną usunięte wszystkie systemowe listy słówek, wraz z historią wykonanych powtórek. Listy słówek dodane przez Użytkownika i testy zostaną zachowane, ale dane na temat wykonanych w ich ramach powtórek zostaną usunięte.

Powtórki dla elementów na dodanych przez Pana listach słówek zostaną zaplanowane na dzisiaj - aby pozbyć się tych elementów, należy usunąć lub wyłączyć z powtórek wszystkie dodane listy słówek w zakładce Słówka: Twoje słówka.

Pozdrawiamy,
zespół eTutor"

Pozdrawiam
?
Gość
8 lat temuzmieniany: 8 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki