ZALOGUJ SIĘ

Nagrania Mp 3 Playlista z tematów, czy kiedykolwiek będzie to możliwe

6 lat temuostatnia aktywność: 5 lat temu
Korzystam regularnie z Państwa serwisu, niestety bardzo mi przeszkadza brak możliwości korzyatania w postaci choćby playlisty nagrań, które są dodawane do lekcji. Czy kiedykolwiek byłaby taka możliwość żeby móc pobrać pliki mp3, albo chociażby mieć dostęp do playlisty z nagraniami z różnych tematów? Dziękuję za odpowiedź,pozdrawiam.
(P.s dodam,że przeklikiwanie nagrań, w czasie powtórek jest strasznie męczące, a osłuchanie z językiem i tych słówek, których się człowoek nauczył jest również bardzo ważne;-) )
Shay
piotrek0515 - W takim przypadku polecamy skorzystać z opcji "Odtwórz wszystkie" :)

Wchodzimy w dowolną listę słówek w kursie, klikamy na menu w postaci trzech niebieskich kropek (obok paska postępu lekcji) i wybieramy "Lista elementów". W następnym ekranie znajdziemy przycisk "Odtwórz wszystkie". System odtworzy wtedy całą listę automatycznie.

Dodam tylko, że to samo możemy zrobić z własnymi listami w zakładce "Twoje słówka".
- 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 4

T
tlstar
Shay - Dziękuje,ale miałam na myśli nagrania mp3,które są nagraniami z native speakerem po wykonaniu trzech lekcji w danym temacie. Co do podcastów mam już całą kolekcje ulubionych,ale brakuje mi playlisty z wykonanych tematów na e-tutor.Pozdrawiam. Konkretnie miałam na myśli takie nagrania jak m.in. to:
https://www.etutor.pl/lessons/en/b1/44/3/42101
- 6 lat temu zmieniany: 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Shay, a z ciekawości jakie są Twoje ulubione? Ja ostatnio jestem na etapie poszukiwania ulubionych, bo mam bardzo dużo takich z których korzystam i ta ilość trochę mnie już przyłtacza. Chciałabym skupić się więc tylko na kilku stronach/kanałach. Jakie Ty lubisz najbardziej?
vaka
Ste - Podłączam się do pytania ;) - 6 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

oo moi drodzy mam tu kilka w rękawie, ale wszystkie ciężko będzie wymienić,podam więc mój top "The truth" ,polecam zacząć od epizodu"In good hands"- sam podcast to taki "mały teatr"z tym,że w wersji audio,nietypowe opowieści,czasami zaskakujące.
Drugi podcast to "The Secret Room",wyznania słuchaczy,czasem bardzo zaskakujące,ale wszystko tworzone "ze smakiem".
Dla fanów survivor zombie "We're alive - A story of survival" ciekawy klimat!
Luke's english podcast-może już znacie,można posłuchać ciekawych historii a przy okazji uczyć się słówek.
Jestem w trakcie zapoznawania się z bbc sounds odkryłam tak mnóstwo podcastów. Bardzo się cieszę,że można trafić wartościowe rzeczy w takim oceanie jakim jest internet:-P Napiszcie co wam się podoba,może coś jeszcze polecę,mam w zanadrzu jeszcze parę ciekawych podcastów,ale te,które wymieniłam warto poznać na początek. Ja generalnie lubię też historię itd. A z aplikacji polcam podbean ma funkcję inteligentnego spowalniania mowy,świetna sprawa!Nigdzie indziej nie trafiłam na taką funkcję.
Shay

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mozna sobie zainstalowac aplikacje BBC radio i sluchac ich audycji. Polecam audycje "Word of mouth" https://www.bbc.co.uk/programmes/b006qtnz Author Raymond Williams ciekawie mowi o roznych aspektach jezyka angielskiego.
piotr.grela
6 lat temuzmieniany: 6 lat temu
Shay - Podbean dobre dla początkujących i dla osłuchania się z językiem, żeby nabrać wprawy przez słuchaniem bbc radia(czyli bbc sounds na stronie www) Tak jak pisałam ma super przydatną funkcję inteligentnego spowalniania mowy. Mnie dużo pomogła ta apka,zanim zaczęłam słuchać BBC radia.
Z chęcią rzucę okiem na to, co podałeś, uwielbiam bbc. (Rzuciłam okiem ta audycja jest również dostępna na podbean)
Niestety nadal nie wiem czy będzie możliwość utworzenia playlist ze słuchania lekcji, nikt nie odpowiedział z pracowników e-tutora.
- 6 lat temu zmieniany: 6 lat temu
piotr.grela - Kiedys byly takie 5 minutowe lekcje BBC z polskim tlumaczeniem wspaniala sprawa. Najczyciele z Etutora mogli by stworzyc podobny audiokurs tak aby ktos kto jedzie samochodem, biega, spaceruje z psem etc.tez mogl sobie posluchac angielskiego a potem w wolnej chwili zalogowac sie na portal, zrobic powtorki i cwiczenia. - 5 lat temu
piotr.grela - Problem jest taki, ze nie ma jednego mowionego angielskiego. Np. w Londynie w uslyszy sie Received Pronunciation (BBC English) jest tez zanikajacy Cockney, ktotego elementy wciaz sa obecne w Estuary English oraz popularny jest wsrod mlodziezy Multicultural London English (MLE). https://www.youtube.com/watch?v=0KdVoSS_2PM - 5 lat temu zmieniany: 5 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki