ZALOGUJ SIĘ

kiedy powstał etutor? kiedy został uruchomiony?

zmodyfikowany: 13 lat temu
czy ktoś wie jak długo już istnieje?
kubela

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

1kwietnia 2009 - Prima aprilis, to informacja ogólnodostępna:

eTutor.pl - nowa jakość nauczania języka angielskiego
1 kwietnia 2009
Startuje serwis eTutor.pl. Naszym celem jest wnieść nową jakość w nauczanie języka angielskiego online. W ramach serwisu zaoferujemy kompleksowy kurs angielskiego, oferujący multimedialny system nauki z obrazkami, filmikami wideo i nagraniami lektora. Materiały wspomagane będą innowacyjnymi rozwiązaniami pomagającymi wyeliminować konieczność udziału nauczyciela w procesie nauczania.

eTutor.pl rozwijany jest w ramach projektu "E-nauczanie języka angielskiego za pomocą internetowej aplikacji multimedialnej" rozwijanego w ramach dofinansowania z działania 8.1 programu operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Więcej informacji na temat projektu można znaleźć na tej stronie.
K
KazimieraB
13 lat temuzmieniany: 13 lat temu
bird - No jak, przecież np. zenstef jest od 2007. - 13 lat temu
KazimieraB - to dlaczego sami podają taką datę... - 13 lat temu
zenstef - O ile dobrze pamiętam - luty 2007r. - 13 lat temu
KazimieraB - zenstef nigdy się nie myli - nie wiem od kiedy to działa, ale to co podają nie może być prawdą - bo sama jestem tu od listopada 2008 -przed chwilą sprawdziłam, przepraszam za nieumyślne wprowadzenie w błąd, ... - 13 lat temu
zenstef - Kaziu,
Ja jestem tylko człowiekiem i nic co ludzkie nie jest mi obce;) Czasami chcę coś zrobić chyba za szybko, czasami jak jedno robię to myślę jeszcze o trzech innych. Raczej nie ma człowieka co nigdy się nie myli.
pozdrawiam
- 13 lat temu
KazimieraB - złośliwi twierdzą, że są dwie osoby które nigdy się nie mylą - papież i teściowa.
Nie zostanę papieżem - ale nieomylność prędzej czy później nadejdzie...
- 13 lat temu
zenstef - nie wiem jak papież, ale teściowa na pewno się nie myli, bo teściowa jest mądra jak cały świat ;) - 13 lat temu zmieniany: 13 lat temu
bogusia.nidecka - Gdy ta teściowa ma jeszcze córkę to wtedy są dwie mądre jak cały świat - to dopiero duet wszechwiedzący. - 13 lat temu
zenstef - No to wielkie dzieki, że moja żona nie
ma siostry :) A z zięciami to podobno to jest tak, że żonie tylko raz, a teściowej trzeba się przymilić x 5 :)
- 13 lat temu zmieniany: 13 lat temu
bogusia.nidecka - I to jest wstęp do problemów żonie raz a teściowej wiecej. Żona też kobieta i łasa na pochlebstwa. A teściowej warto się przymilac, ma się wtedy święty spokój i tytuł super zięcia. - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

dzięki za informację pozdrawiam:)
kubela

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki