ZALOGUJ SIĘ

Moja lista slowek zaginela. Mialam liste slowek, nad ktora pracowalam i podczas dodawania mojego elementu cala lista zniknela

13 lat temu
Mialam liste slowek, nad ktora pracowalam i podczas dodawania mojego elementu cala lista ( tytyl 25 COMMERCIAL VOCABULARY) zniknela, blisko 300 slowek. Czy mozna ja jakos odzyskac i co sie stalo?
R
redaiza
Ilona1601 - To pytanie stricte techniczne, więc nie powinno ukazać na na publicznym forum,bo uczestnicy kursu Tobie w tym nie pomogą.Zgłoś problem bezpośrednio do eTutor. - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 6

Cześć.

Być może problem powstał w związku ze zmianami jakie wprowadza eTutor, portal nie działa całkiem prawidłowo...Ja nie mogłam zrobić powtórek ale jakoś się udało. Może wystarczy poczekać a jeśli problem pozostanie zgłosić do administracji.

Pozdrawiam.
E
efogt

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mam ten sam problem, a obsługa techniczna "wciska kit", że to niemożliwe... Co teraz zrobić? Moje kilkaset słówek odejdzie w niepamięć?
absurdalia
13 lat temuzmieniany: 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Oj nie przeżywajcie :)
Uczcie się dalej będzie git, nie ma końca świata ;)
K
kamil90909090

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Co dokładnie stało się z listą słówek? Zniknęła całkowicie z listy na stronie Moje słówka, czy też uległy skasowaniu elementy z listy?
pako
Pracownik eTutor
redaiza - Zniknęły elementy listy, zaczełam już ją tworzyć na nowo. - 13 lat temu
pako - W jaki sposób dodawany był element? Za pośrednictwem edytora listy słówek? - 13 lat temu
absurdalia - W moim przypadku dodawałam za pośrednictwem edytora. Zniknęły wszystkie elementy, a lista to domyślnie ustawione "Moje słówka". - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Oj kamilu90909090, gdybyś się przygotowywał do egzaminu, który nadciąga wielkimi krokami, to chyba miałbyś słabsze poczucie humoru.
absurdalia

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Do takich rzeczy (bazy wiedzy nie związane ściśle z etutorem) to chyba lepiej sciągnąć sobie SuperMemo (sam program bez baz jest jak najbardziej darmowy) i trzymać takie rzeczy u siebie. A całą sytuację dedykuję panu, który nie tak dawno w wątku nt. słownictwa komputerowego wychwalał jakie to dane w chmurach są och i ach. Sam mam mieszane uczucia, że moja baza wiedzy istnieje tylko w etutorze, na początku nawet przeklepywałem uczone słówka do SM, ale ostatecznie zbyt dużo czasu to pochłaniało i odpuściłem. Jednak do baz nie związanych z etutorem, to jednak polecam darmową wersję SM.

Fakt, że korzystanie z etutora ma pewne zalety (np. w wolnej chwili w pracy można powtórzyć kilka słówek), ale niestety jak widać ma i swoje wady. :(
R
radmar2

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki