ZALOGUJ SIĘ

wynik egzaminu - nie zaliczono mi 3 dobrych odpowiedzi, proszę o korektę

9 lat temuostatnia aktywność: 9 lat temu
Dzieć dobry,
uprzejmie proszę o sprawdzenie i skorygowanie wyniku mojego egzaminu.Uważam, że nie zaliczono mi 3 dobrych odpowiedzi.
Wynik wykazał, że jestem na poziomie średniozaawansowanym, ale to nie odpowiada prawdzie.
Ostatni kurs angielskiego robiłam w ubiegłym roku w EMPIK na poziomie C1/C2, więc także teraz nie jestem zainteresowana lekcjami na poziomie średniozaawansowanym.
Chciałabym uczestniczyć w nauce na poziomie wyższym - także podczas lekcji próbnych. Potem zamierzam zdecydować o dalszej nauce w Państwa systemie.
pozdrawiam
Dorota Lewandowska
A
asteroid8

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Pani Doroto,

sprawdziłam wynik Pani egzaminu i domyślam się, o które odpowiedzi może Pani chodzić. Niestety, o ile same odpowiedzi gramatycznie były poprawne to został użyty błędny znak. Zamiast apostrofu (który znajduje się na lewo od klawisza enter) użyła Pani znaku akcentu, który znajduje się nad klawiszem tabulatury. System rozpoznaje te znaki i uznaje tylko poprawny apostrof. Stąd niezaliczone odpowiedzi.


Jeśli chodzi o same lekcje to test poziomujący jest tylko testem poglądowym, nie wyznacza on rygorystycznych ram poziomów zaawansowania. Mając dostęp do kursu, ma Pani dostęp do lekcji na wszystkich poziomach. Wystarczy samemu wybrać odpowiedni poziom i rozpocząć rozwiązywanie lekcji.

W razie wątpliwości i pytań, proszę o wiadomość na [...]@etutor.pl lub przesłanie wiadomości poprzez formularz "Zgłoś sugestię" na dole strony.

Pozdrawiam!
o.bracka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki