ZALOGUJ SIĘ

Można sobie jakoś dodawać powtórki w danym dniu? To znaczy skończyłem już zaplanowane ale mam jeszcze chwilę to bym sobie dorzucił jeszcze np. z 50.

9 lat temuostatnia aktywność: 9 lat temu
Z
Zoritt

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Oczywiście możesz ile tylko chcesz. Ja wowczas wchodzę na przerabianą lekcje i dodaje słówka z lekcji do powtorek, a możesz dodać Twoje ,wchodząc do słownika i zaznaczając 'dodaj do powtórek".
Powodzenia w nauce:)
M
miromi13
Zoritt - Nie o to mi chodziło :-)
Przerabiam powtórki w danym dniu. Po przerobieniu na pomarańczowym górnym menu mana stan "Powtórki 0". I teraz jak tam dodać dodatkowe np. 50. Po wejściu do przerabianej lekcji nie mogę ponownie dodać słówek / zwrotów do powtórek ponieważ one już tam są.
- 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Czy Ty chcesz te same powtórki jeszcze raz powtórzyć?Jakie dodatkowe chcesz dodać nowe czy już te przerobiome?
M
miromi13
miromi13 - Możesz wejść w "trudne słówka" i powtarzaać to wiele razy i powtórki dzisiejsze i powtórki słówek dodanych w ciągu dwOch ostatnich tygodni.MoZesz powtarzać nieskończoną ilość razy (chyba) - 9 lat temu
Zoritt - Tak. Mam w tej chwili dodane do powtórek 1395 elementów. Chciałbym wylosować z nich kolejne 50. - 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam,
możesz wejść w "Twoje postępy" poprzez kliknięcie w menu, czyli trzy białe kreski po prawej stronie żółtego paska, następnie kliknąć "Rozkładanie powtórek" i tam masz możliwość rozłożenia powtórek od 2 do 90 dni. Po ustawieniu na odpowiednią ilość dni naciśnij przycisk "Rozłóż powtórki" co sprawi że na w danym dniu pojawi ci się znów pewna ilość powtórek. Ich ilość jest zależna od tego na ile dni ustawisz.
W każdej chwili możesz nacisnąć przycisk "Przywróć daty powtórek", co sprawi powrót do normalnego rozłożenia powtórek. Często z tego korzystam.

Pozdrawiam.
?
Gość
Zoritt - O! Super. Dzięki! - 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki