ZALOGUJ SIĘ

Gdzie znaleźć opcję rozkładania powtórek?

10 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
Witam.
Szukam informacji na temat tego gdzie mogę znaleźć funkcje rozkładania powtórek. Po wprowadzeniu dotychczasowych zmian, gdzieś mi się zawieruszyła ta funkcja, a często z niej korzystam. Dzięki za info.
ambitnystudent2013
smedza - dzięki że pytasz bo mi to też potrzebne . - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Witam, rzeczywiście ta funkcja się zagubiła.
Po wejściu na kalendarz, na górze po prawej stronie jest "pomoc". Następnie po wejściu na pomoc znajdź rozkładanie powtórek i po wejściu na rozkładanie powtórek jest u góry link " rozkładanie powtórek" .
Trochę to skomplikowane ale dopóki nie przywrócą linku "rozkładanie powtórek" pod kalendarzem użyteczne.
Mnie też tego linku brakuje, bo często z niego korzystam.

Pozdrawiam.
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jest kilka możliwości. Gdy ma się dużo powtórek, to jest odwołanie w profilu użytkownika. W profilu jest to na dole po lewej tuż pod ikonkami z przerabianymi lekcjami. Ale na 100% za każdym razem przejdzie się z kalendarza powtórek (przynajmniej u mnie). Po prawej na pomaranczowym pasku jest ikonka złożona z 3 poziomych paseczków, po kliknięciu w nią klika się w Postępy, a później Kalendarz powtórek (jedno z niebieskich pól)
G
Gevelka
10 lat temuzmieniany: 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Menu > Postępy > Kalendarz powtórek > Przejdź do wykonywania powtórek lub rozłóż zaległe powtórki na najbliższe dni

W najbliższych kilku-kilkunastu dniach udostępnimy narzędzie bezpośrednio w zakładce Powtórki - aby był do niego wygodny dostęp.

Przepraszamy za utrudnienia i pozdrawiamy!
japonskiwachlarz

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki