ZALOGUJ SIĘ

Gdzie można znaleźć opcję dzielenia powtórek?

10 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
Nie dość, ze zniknęła większość zakładek, to nawet nie można podzielić powtórek. Czy to nowa metoda nauki?.
Bardzo chciałabym aby wreszcie wszystko wróciło do normy, bo coraz trudniej tu się uczyć. Chyba trzeba przestać psuć to co już było dobre
J
Janina21

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

Dzielenie powtórek jest nadal jak najbardziej dostępne - pod linkiem "Przefiltruj lub podziel" w Powtórkach.
Narzędzie pozwala również przejść bezpośrednio do Kalendarza nauki i do narzędzia do rozkładania powtórek.

Pozdrawiamy.
japonskiwachlarz

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

@japonskiwachlarz
> Dzielenie powtórek jest nadal jak najbardziej dostępne - pod linkiem "Przefiltruj lub podziel" w Powtórkach.

Może i jest dostępne dla wybranych przez siły wyższe ale u mnie nie działa, tak samo jak dodawanie komentarzy i spora część serwisu.
quantum137
Janina21 - Niestety u mnie nie działa. Gdyby tak było nie zadawałabym pytania. Po zaznaczeniu przefiltruj i podziel pojawia się wszystko na temat metody etutor łącznie z nagraniem - 10 lat temu
quantum137 - Komentarze naprawili, u mnie nie działa tyle rzeczy, że nie chce mi się tego wymieniać. - 10 lat temu zmieniany: 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

U mnie też nie działa. Rano udało mi się dwa razy podzielić powtórki, a teraz znów jest przekierowanie na stronę główną serwisu
G
Gevelka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Serdecznie przepraszamy - dzielenie powtórek rzeczywiście nie działa na przeglądarce Firefox. Postaramy się to naprawić w najbliższym czasie.

Dodawanie komentarzy zostało naprawione.
Strony Postępów również działają już poprawnie.

Serdecznie przepraszamy za powstałe problemy.
japonskiwachlarz
Janina21 - Nie działa , mimo że nie mam przeglądarki Firefox. Mam nadzieję na szybką poprawę. - 10 lat temu zmieniany: 10 lat temu
japonskiwachlarz - Moduł został poprawiony - aby działał poprawnie należy wykonać czyszczenie pamięci podręcznej oraz ciasteczek w przeglądarce. Aby wykonać tę operację, proszę wcisnąć skrót klawiszowy Ctrl+Shift+Delete a następnie wybrać następujące opcje:
Wyczyść poniższe elementy za okres: od samego początku
Pliki cookie oraz inne dane witryn i wtyczek
Obrazy i pliki zapisane w pamięci podręcznej
- 10 lat temu
quantum137 - Ja teraz niczego nie czyściłem i zaczęło działać a też używam liska. - 10 lat temu
japonskiwachlarz - Zapewne odświeżyłeś skrypty - dlatego zaczęło działać. - 10 lat temu
Janina21 - Pracuję na tablecie, w którym nie ma skrótów klawiszowych i nie mam czasu na czyszczenie czegokolwiek.
Poprzednio filtrowanie oraz dzielenie powtórek to były odrębne hasła i nie było problemów.
- 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

@japonskiwachlarz - bardzo dziękuję za wczorajsze korespondencje i wysiłki - dzielenie powtórek już działa bez potrzeby czyszczenia pamięci,
Pozdrawiam, J.
J
Janina21
japonskiwachlarz - Nie ma za co dziękować. Bardzo cieszę się, że moduł działa poprawnie. Pozdrawiam :) - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.