ZALOGUJ SIĘ

Jaki jest rekord wykonanych powtórek jednego dnia przez jednego użytkownika?

10 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
smedza

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

wielokrotnie wykonywałam nawet 50 powtórek dziennie, wszystko zależy od tematu - jeśli słownictwo jest interesujące łatwiej zapada w pamięć. Mam też takie słowa i zwroty, których mimo najlepszych checi nie moge zapamiętać. Te powtórki bywają przydatne! ja rzadko mam okazję rozmawiać po angielsku, ale często spotykam słownictwo z powtórek w tekstach autentycznych. Powtórki sa pomocne tym raczej niesystematycznym w nauce, do których i ja należę :)
colombo

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Licząc średnią braną z rankingu użytkowników https://www.etutor.pl/statystyki/ranking/?action=repetitions wychodzi na to, że w ciągu 7 dni ktoś dziennie robił średnio 1600 powtórek. Ale to tylko średnia arytmetyczna, raczej trudno będzie Ci się dowiedzieć ile konkretnie wynosi rekord.

Ale ranking zawiera chyba nie ilość powtórzonych danego dnia zwrotów, tylko ogólną liczbę powtórek, czyli gdy powtarzasz jedno słówko 10 razy, to wyświetli się (najprawdopodobniej) 10.
G
Gevelka
10 lat temuzmieniany: 10 lat temu
remco - nie jestem pewna ale jeśli dane słówko powtarzamy w powtórkach to liczy się jako 1x ilekroć je powtórzymy, na pewno liczy w statystykach jeśli powtarzamy je w testach trudnych słówek. - 10 lat temu
Gevelka - No nie wiem właśnie. Ale jeśli wiem, że danego dnia mam 150 powtórek, a w wykresach postępów jest zaznaczone, że zrobiłam 200 powtórek, to raczej liczą to ile razy dane słówko powtarzam, a nie ilość słów które były na dany dzień w powtórekach. Sprawdź sobie - 10 lat temu
remco - zapewne liczy te powtórki które oceniliśmy na 1 lub 2:) - 10 lat temu
Gevelka - No tak, dokładnie o to mi od początku chodziło :) - 10 lat temu
renata_k - Aby nie było wątpliwości - jest tak jak mówi Gevelka - czyli jeśli jednego dnia wykonując powtórki oceniamy jakieś słówko na 1 lub 2, to kiedy system ponownie zapyta nas o ten zwrot (tego samego dnia) to zostanie to policzone jako kolejna powtórka :)

Pozdrawiam!
- 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki