ZALOGUJ SIĘ

Pytania do najlepszych użytkowników - tych z TOP40 :P

10 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
Spędzam dużo czasu na etutorze, bo chcę się nauczyć języka dobrze a wiem, że to jedyna skuteczna opcja. Już próbowałem różnych szkółek, prywatnych lekcji ale nic tak nie motywuje do nauki jak etutor.
Chciałem zapytać Was tych najlepszych ;) (tzn. tych, którzy najwięcej czasu tu spędzają, wykonują najwięcej powtórek) Jak się uczycie ? Dodajecie każde zdanie do powtórek, każde słówko ? Bo jak widzę te liczby wykonanych powtórek, to mimo tego ,że zasuwam ostro i jestem już w TOP 40 to do tych z samego szczytu baaaardzo mi daleko i nie sądzę, żebym kiedykolwiek dogonił :))Za jakiekolwiek wskazówki, które pomogą jeszcze bardziej uskutecznić moją naukę z góry dziękuję :))

Pozdro
Piotrek
?
Gość
Gość - Użytkowników miało być :D ale wstyd :P - 10 lat temu
karol.k - Przecież jest "użytkowników" ;) - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 1

Nikogo nie masz gonić tylko porządnie się uczyć jeśli chcesz by twój angielski stawał się lepszy.
To, że ktoś jest w top40 nie oznacza wiele, dla przykładu są tu maniacy powtórek, krzyżówek itp. i... co z tego?

Powinieneś się skoncentrować na tym czego się obecnie uczysz i rzetelnie przykładać się do tego.
Jeśli twój angielski poprawia się stopniowo i jesteś poza "hall of fame" to doskonale, jeśli się nie poprawia a widniejesz w "hall of fame" to nie ma powodów do zadowolenia.

Przewertuj forum... już wiele zostało powiedziane...

Just keep them (words, phrases) coming;)
quantum137

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki