ZALOGUJ SIĘ

Dlaczego w powtórkach kiedy naciskam w polu wpisywania obojętnie jaką literę, pojawia się ona dwa razy?

10 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
Nie wiem co to ma być, ale już mnie to zaczyna irytować bo po napisaniu wyrazu naciskam enter i źle napisałem bo na początku pojawiła się dwa razy ta sama litera. Obojętnie jaką litere nacisne to pojawia się ona dwa razy. Pytanie moje to czy ktoś wie o co chodzi? Czym jest to spowodowane? Pojawiały się juz takie problemy u kogoś?
vegas1916

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Witam, podobny problem pojawił się u mnie po zmianie klawiatury. Zanim kupiłem nową klawiaturę było wszystko w porządku. Zmieniłem komputer i kupiłem klawiaturę podświetlaną, oczywiście droższą i czasami mam podobny problem, z tym że nie wszystkie litery i nie tylko na początku. Być może niektóre klawisze są zbyt czułe.
Spróbuj zmienić klawiaturę, powinno pomóc.

Pozdrawiam.
?
Gość
vegas1916 - Nigdzie indziej tak nie mam więc to tyczy się tylko Etutora, więc nie mam potrzeby zmianiać klawiatury. Mimo wszystko dziękuje. - 10 lat temu
Gość - To była tylko sugestia. Wybór należy do ciebie.
Podobny problem już ktoś wcześniej zgłaszał, ale nie wierzyłem dopóki się nie pojawił u mnie.

Pozdrawiam.
- 10 lat temu zmieniany: 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękujemy za zgłoszenie problemu. Czy moglibyśmy poprosić Pana o wyczyszczenie plików tymczasowych przeglądarki? Proszę wcisnąć skrót klawiszowy Ctrl+Shift+Delete a następnie wybrać opcje:
Wyczyść poniższe elementy za okres: od samego początku
Pliki cookie oraz inne dane witryn i wtyczek
Obrazy i pliki zapisane w pamięci podręcznej

Prosilibyśmy o informację na [...]@etutor.pl, czy operacja ta przyniosła poprawę w działaniu powtórek.
japonskiwachlarz
Gość - Witam, rzeczywiście powyższa operacja zlikwidowała problem. Przynajmniej na razie.

Pozdrawiam.
- 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki