ZALOGUJ SIĘ

Porównywanie wyników swojej nauki z konkretnymi osobami

14 lat temu
Mam pomysł dla programistów :)

Jak w temacie, a dokładniej, to chodzi mi o to, że obecnie możemy porównywać swoje tępo nauki (powtórek, testów, ćwiczeń) jedynie z najlepszymi użytkownikami.

Miło by było sprawdzać swoje postępy również z osobami, które rozpoczęły naukę w tym samym czasie co my albo z osobami, które znamy. Sama mam kilku znajomych, którzy już uczą się w E-Tutor i chciałabym mieć możliwość dołączenia ich profili obok zestawień osób najlepszych :D

Myślę, że takie punkty odniesienia motywowały by do nauki dużo osób - mnie na pewno :D


Pozdrawiam :)
Wampirka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Całkiem ciekawy pomysł, lecz osobiście bym wolał, żeby programiści poświęcili swój czas na wykonanie czegoś co pozwoli nam nauczyć się więcej a nie czegoś co nas będzie motywowało. Jak naprawdę się postarasz to bez szczególnych bodźców zaczniesz się samemu uczyć. "Wystarczy chcieć"
Ajdija

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mi się wydaje, że Tutor jest dobrze zrobiony...
Ale dopiero zaczynam się uczyć i nie mam wrażenia, że czegoś jest tu za mało... Ktoś, kto przerobił już cały materiał, to faktycznie może czuć taki niedosyt, że nie ma już czego się uczyć, nie ma jak się rozwijać językowo...

Ale ipon,
Co miałaś na myśli pisząc o zaufaniu? Ja zaufałam, bo czemuś musiałam. Mam mało czasu, bo za pół roku chcę wyjechać do UK, a jeszcze nic nie umiem :( Czy uważasz, że po przerobieniu przykładowo poziomów A i B nie będę w stanie swobodnie się porozumieć??? Że to co oferuje Tutor, to za mało?
Wampirka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki