ZALOGUJ SIĘ

obietnice eTutor

13 lat temuostatnia aktywność: 12 lat temu
Do Administracji eTutor

Zgodnie z Waszymi  słowami z  5 czerwca 2010
,,...Moduł Pytań językowych odchodzi od typowej formy zwykłego forum dyskusyjnego. Jeden wątek dotyczy tylko jednego pytania, a poszczególne odpowiedzi konkurują o głosy użytkowników i akceptację przez autora pytania. W przeciwieństwie do zwykłego forum, odpowiedzi w wątkach nie są układane w sposób chronologiczny, ale według otrzymanej liczby głosów. W ten sposób najciekawsze odpowiedzi na zadane przez autora wątku pytanie prezentowane są w pierwszej kolejności.
Otrzymane pozytywne oceny innych użytkowników przeliczane są na punkty reputacji. W przyszłości planujemy wyróżniać najaktywniejsze osoby, przyznając im bezpłatne przedłużenia abonamentu na kursy. Więcej o sposobie przyznawania punktów reputacji można przeczytać na stronie."
A chodzi mi o słowa Wasze słowa, a że słowo coś waży to nie muszę chyba tego Wam tłumaczyć:
,,W przyszłości planujemy wyróżniać najaktywniejsze osoby, przyznając im bezpłatne przedłużenia abonamentu na kursy"
a czy do dzisiaj kogoś kogoś wyróżniliście?  i czy komuś chociaż byliście wdzięczni za pomoc w Waszym zadaniu...
My dużo nie chcemy, bo zdecydowanie liderzy statystyk działają nie dla korzyści materialnych, bo my tylko i jedynie staramy się pomóc innym, poświęcając swój wolny czas.
A jestem bardzo ciekawy czy Myszula i KazimieraB dostały chociaż jeden dzień darmowego przedłużenia abonamentu?
Dziewczyny odpowiadają bardzo dobrze innym użytkownikom, a że poświęcają swój wolny czas i wypełniają tylko obietnice eTutor to zawsze jestem im za to tylko pełen podziwu.
Może eTutor spełnia innym obietnice, a jak nie spełnia to bardzo proszę mi odpowiedzieć kiedy będziecie przygotowani aby porozmawiać jak człowiek z człowiekiem.
A co jeszcze musi Myszula i KazimieraB zrobić aby dostać chociaż dostać 1 dzień dodatkowego abonamentu?
A ten Wasz abonament jest warty ok. 0,5 zł dziennie i stawiacie na szali odpowiedzi innych?
To co robi Myszula i KazimieraB jest na pewno więcej warte niż u nas jedna duża bułka...
A do czego zmierzacie?  Chcecie dać równoważność kromeczki chleba za dobrą godzinę poświęcenia?
Jak byście byli w porządku, to po prostu dajcie tylko taką odpowiedź: pomimo wielkich starań jest pan/pani poza naszymi oczekiwaniami w odpowiedziach dla innych użytkowników... i by było wszystko jasne.
Wasze obiecanki, cacanki.... a inni tylko myślą co będzie.
A ja tak na te wasze obietnice tylko hihihi:))) bo nie tylko to obiecywaliście ...

Mi na Waszych dodatkowych dniach abonamentu za udzielanie odpowiedzi, które są w Waszym zakresie,
za bardzo nie zależy, ale tylko tak głośno myślę... a może to jest ważne dla innych, co robią za Was kawał ciężkiej pracy.

Pozdrawiam Administrację i bardzo proszę o odpowiedź
Z
zenstef

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 17

Zgadzam się, że osoby, które bardzo aktywnie się udzielają mogłyby otrzymać coś ponieważ bardzo pomagają swoimi odpowiedziami studentom etutor. Oczywiście jestem daleki od tego by tego wymagać bo każdy ma swoje pomysły na rozwój własnego biznesu. Jednak myślę, że takie osoby mogą zatrzymać wiele osób na etutor, które myślą np. o rezygnacji ;) (nie są przekonane, nie wystarczają im tłumaczenie w materiałach, itp.)
ryan

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Tu nie chodzi nie wiem o jaki biznes, bo takie 0,5 zł to ja puszczam z dymem przy rannej kawie.
Tu chodzi kolego o dane słowo i zasady
Z
zenstef

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wiem o co chodzi zenstef ;) Ja tylko odniosłem się do samego pomysłu wyróżniana/nagradzania pomijając słowa, które padły, a które ogólnie dla mnie póki czynem się nie staną nie znaczą wiele ;)
ryan

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Wymiernym efektem pracy jast punktacja, która odzwierciedla dotychczasową pracę dla dobra
Wszystkich, a nie tylko jednostki.

ps. nie ma sprawy Ryan, może będę wstawać o 5 rano i może sprostam Twoim oczekiwaniom. Jak na razie mam bardzo ciężko. Mam bardzo dużo obowiązków w pracy zawodowej i tylko wolne chwile spędzam na eTutor
A może kolego kiedyś nabroiłeś ???:))) i mi się po prostu nie chce z Tobą gadać :(
Mimo wszystko, pozdrawiam kolegę za rozwój eTutor :)
Z
zenstef

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam

Zenstef, dziękujemy za przypomnienie i zwrócenie uwagi na nasze zaniechanie. Wkrótce skontaktujemy się z osobami, które rzeczywiście zasługują na nagrodę za pomoc innym użytkownikom.

Pozdrawiam
Z
zolty

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

dobra decyzja
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dla mnie Zenstef jest taką barwną postacią tego portalu. Dodaje życia tej stronie i sprawia, że ona jest ciekawsza. Ja uwielbiam czytać jego wpisy, gdy mam już dość nauki, one są ciekawą odskocznią.
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

pochwalcie się wynikami tych rozmów:)
A
auditlog

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam
Sprawdzaliśmy wypowiedzi użytkowników z czołówki rankingu reputacji, aby sprawdzić czy rzeczywiście ich pomoc zasługuje na nagrodę. Dziś skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Pozdrawiam
Z
zolty

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Do @auditlog

Nie ma sprawy, ale najpierw wrzucę sąsiadowi do kotłowni tonę węgla ;)

ps. jakby co, sąsiad ma ogrzewanie na gaz :)
Z
zenstef
13 lat temuzmieniany: 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam

Przesłaliśmy już podziękowania indywidualnie do osób nagrodzonych za pomoc użytkownikom w dziale Pytań językowych. Pragniemy również na forum podziękować tym osobom za wysiłek i zaangażowanie, aby pomagać innym w nauce i rozwijać społeczność eTutor. Osoby wyróżnione przez nas bezpłatnym abonamentem to (kolejność nie jest przypadkowa):
[list=1]
[*]zenstef[/*]
[*]quantum137[/*]
[*]KazimieraB[/*]
[*]Myszula[/*]
[*]Bilberry[/*]
[/list]
Liczymy na dalsze cenne wypowiedzi ze strony tych osób, jak również zachęcamy innych do dołączenia do tego grona.

Pozdrawiam
Z
zolty

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nie czytałem jeszcze wiadomości, ale bardzo dziękuję Administracji eTutor za docenienie nas użytkowników eTutor, którzy działają dla dobra wszystkich. Również zwykli użytkownicy tworzą eTutor i to jest chyba najważniejsze dla wszystkich. Jesteśmy z eTutor i staramy się pomagać wszystkim jakoś ten wózek ciągnąć.
Było dobrze i powinno być tylko lepiej.

Pozdrawiam Administrację eTutor i wszystkich Użytkowników.
Z
zenstef

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Gratuluję całej piątce :)
Wszyscy zasłużyliście na to wyróżnienie :)
Wampirka

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękuje e-tutorowi za wyróżnienie. Jestem niezmiernie szczęśliwy, że mój skromny 6 miesięczny wkład nie pozostał bez echa. Serdecznie gratuluję pozostałym osobom, które zostały wymienione, oraz tym, które pomagają z czystej dobroci i chęci niesienia pomocy innym. Dzięki Wam portal nabiera duszy i staje się bardziej wyrazistym.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich :-)
quantum137

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziekuje serdecznie ,
Nie mniej nie zasluzylam sobie na takie wyroznienie .
Moja skromna wiedza jest niczym w porownaniu z wiedza jaka dysponuja pozostali nagrodzeni .
Ze swej strony pragne obiecac, ze zrobie wszystko by to naprawic i osiagnac wystarczajaco wysoki poziom, by moc dumnie przebywac w Hall of Fame :)

Z przykroscia rowniez stwierdzam, ze wielu Uzytkownikow po prostu nie chce sie uczyc, co zaobserwowac mozna np. brakiem odzewu na oceniane prace.
Na szczescie jest rowniez grono Uzytkownikow ,ktorym zalezy na poglebianiu swojej wiedzy .

Gratuluje i pozdrawiam wszystkich ,ktorzy pomagaja w ocenianiu prac innych ,co zapewniam nie zawsze jest proste .
TopMan

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Gratuluję wszystkim wyróżnionym - super, że jesteście :)
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Gratulacje dla wspaniałych ,życzliwych ,pracowitych ludzi,którzy pomagają innym. Gratuluję również Administracji, że zauważyła ich pracę i chociaż w taki sposób podziękowała. Ja,[ a myślę, że takich osób jest więcej} nie zadajemy bezpośrednio pytań ,ale korzystamy z wyjaśnień . Korzystamy też z udzielanych na forum informacji o sposobach nauki, z adresów stron, dotyczących nauki języka. Bardzo dziękujemy.
barszczewskad

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki