ZALOGUJ SIĘ

Ustawienie daty poczatku nauki

15 lat temu
Witam,

Konto w portalu założyłem w lipcu, wtedy to wykonałem kilka lekcji, ale potem nie korzystałem z portalu. Od listopada opłaciłem konto, ale statystyki nauki liczą się od lipca. Myślę, że fajnie było by, gdyby można było zmienić datę początku nauki, tak aby każdy mógł sobie sam ustalić od kiedy zaczyna systematycznie używać portalu. Wtedy te statystyki są bardziej sensowne a nie jak teraz, że niby uczę się od 11 lipca (129 dni temu)
i że średnio nauczyłem się 2,5 elem./dzień. :) Myślę, że ten problem może tyczyć się wielu osób, które po dłuższym czasie decydują się opłacić konto i zabrać za systematyczną naukę. :)

A może już taka funkcjonalność istnieje, ale ja się do niej nie "dokopałem"? :)
Najsensowniej było by umieścić edycję tej daty na stronie [url]https://www.etutor.pl/statystyki/[/url]
w sekcji "Początek nauki:" przycisk "Zmień datę początku nauki" z zaznaczeniem, że dane sprzed tego okresu zostaną wykasowane.

Pozdrawiam,
Mirek
E
energumen
knorwid - To stary post, ale wlasnie tez szukam takiej funkcjonalnosci, po prostu by sie przydala. Ja zarejestrowalem sie ponad rok temu, ale systematycznie korzystam dopiero od miesiaca. Woalbym znac statystyki wlasnie od poczatku mego uczenia sie systematycznie, a nie od daty rejestracji... Moze warto o tym pomyslec (?) - 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 10

Świetny pomysł, ja mam ten sam problem.
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

mnie też to irytuje, że dane nauki są przekłamane i byłoby miło gdyby twórcy programu poprawili ten drobiazg
D
druzus

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

kolego zenstef zarejestrowalem sie by zaznajomic sie z ta metoda kilka miesiecy temu a nie by wowczas brac w niej udzial wiec o ile mozesz to nie wstawiaj wlasnych ocen dot. czyjegos zapalu i co sobie tam przeklamalem. Zanim napiszesz kolejny komentarz zastanow sie co on wnosi do tematu

Rowniez pozdrawiam
D
druzus

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

zwłaszcza tempo nauki jest przekłamane
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

[quote=zenstef]Nic nie jest przekłamane.

Dwa lata systematycznej nauki po ok. cztery godziny dziennie i samo tak zaczyna po prostu wychodzić.
Myślisz, że dla statystyk bym poświęcał swój wolny czas i oczy od siedzenia przed komputerem?
A w żadnym przypadku.
Postanowiłem, że się nauczę angielskiego i jak są chwile, że widzę postępy, to jak wiatr w żagle
i na pewno nie będę zwracał uwagi na Twojego posta, a tylko do przodu[/quote]

Słuchajcie myślę, że problem polega we wzajemnym niezrozumieniu. Nikomu nie chodzi o to by przekłamywać coś, czy wykonywać testy pod statystyki. Pomysł z możliwością ustalenia od kiedy ktoś zaczyna się uczyć ma na celu tylko podniesienie praktyczności statystyk. Bo np. w moim przypadku przez najbliższe 5 miesięcy te statystyki nie wiele mi powiedzą o tempie mojej nauki. Nie dlatego, że jestem niesystematyczny, ale dlatego, że nauki nie podjąłem od razu po założeniu konta, lecz po pewnym czasie. Przecież mogłem się uczyć angielskiego przez ten czas w inny sposób.

Zacznijmy siebie wzajemnie słuchać, a nie wygłaszać swoje jedynie słuszne opinie.
Doceniam zenstef Twoje poświęcenie i regularność w nauce, nie masz jednak podstaw by sądzić, że moja propozycja ma na celu promowanie ludzi niesystematycznych. W końcu te statystyki są tylko dla mnie, nikt nie widzi tempa nauki słówek przeze mnie. To jest zatem informacja tylko dla mnie i tylko ode mnie będzie zależało czy będę ją dobrze odczytywał czy nie.

Pozdrawiam,
E
energumen

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witam

Zgadzam sie ze cos jest nie tak z podliczeniem wykonanych powtorek ,np: na dzisiaj miałem do wykonania 290 powtorek zrobiłem 120 , na teraz zostało ok 170 a zaglądając do statystyk na wykresy postepow mam juz 320 wykonanych! Słaby byłem z matmy ale wydaje sie ze cos sie nie zgadza heh. Poza tym małym drobiazgiem cały program jest ŚWIETNY ! Wielkie DZIEKI tworcom programu eTutor.pl

Pozdrawiam uzytkownikow hey!
J
Jarek26

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

[quote=Jarek26]na dzisiaj miałem do wykonania 290 powtorek zrobiłem 120 , na teraz zostało ok 170[/quote]
A policzyłeś, że zrobiłeś 120 czy po prostu stwierdziłeś, że skoro zostało 170 to na pewno zrobiłeś 120? Przecież jeśli powtórka jest wykonana źle to nie odejmuje się od liczby powtórek na dany dzień ale liczy się jako wykonana więc może faktycznie zrobiłeś dzisiaj te 320 powtórek?
E
Estiny

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

czasami odejmuje innym razem dodaje. Nigdy mnie te statystyki za bardzo nie interesowały ale wczoraj z ciekawosci sprawdziłem i moim zdaniem zle sa liczone teraz wykonałem nastepne 50 a licznik pokazuje 330 , a powinno byc chyba 370 ...... wczoraj zrobilem 350 (wszystkie poprawnie) bo tyle mialem zaplanowanych a licznik wskazuje 276 z reszta nie wazne ,bo licza sie efekty a nie statystyki
J
Jarek26

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

[quote=zenstef]witam energumen

Napisałeś : ,,Słuchajcie myślę......" i powołujesz się na mojego posta
Ten post nie był skierowany do mnie ale odpiszę.

Nie potrafisz bezpośrednio mi odpisać /?/, a chcesz zrobić publiczny osąd?
Bardzo rzadko spotykam się z taką sytuacją, po prostu brzydko.[/quote]

Tam gdzie pisałem słuchajcie zwracałem się do wszystkich, a tam gdzie bezpośrednio do Ciebie pisałem zenstef.
Nikogo nie osądzam, raczej staram się łagodzić osądy min. Twoje, na temat przesłanek propozycji zmiany.

Widzę, że jesteś jednak strasznie drażliwy więc zakończmy tą dyskusję bo nie mam zamiaru przekonywać Ciebie bez końca , że nie jesteś atakowany. Wysłuchałem Twoich argumentów i je oceniłem do czego mam prawo.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia, pozbawionego fobii prześladowczej :)
E
energumen

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

naprawdę zenstef jesteś drażliwy
ja chcę tylko móc ustawić sobie powtórki od chwili, gdy naprawdę zaczęłam korzystać z programu i sama ciekawa jestem ile średnio słówek uczę się dziennie
?
Gość

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki