ZALOGUJ SIĘ

Ocenianie powtórek

13 lat temu
Dzień dobry,
Nie znalazłem jasnego dla mnie wyjaśnienia w instrukcji i na forum, więc tą drogą proszę o pomoc:
W trakcie wykonywania powtórki po wystawieniu oceny 1 lub 2, słowo którego znajomość oceniłem negatywnie pojawia mi się na końcu kolejki. Czy w momencie ponownego dojścia do tego słowa mam przerwać powtórkę, czy też dotąd je powtarzać dopóki nie wystawię sobie oceny 3 lub 4 ?
pozdrawiam
J
jangjang

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Witam
Ocenę 1 lub 2 należy wystawiać dla słówek, których się nie zna, nie pamięta lub pamięta bardzo słabo. Dlatego wykonując powtórki, należy te słowa powtarzać do momentu, aż znajomość każdego słowa będzie satysfakcjonująca (ocena 3 lub 4). Ucząc się w ten sposób, efektywność nauki będzie możliwie najwyższa.

Pozdrawiam
Z
zolty

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękuję. Nie chcę zakładać nowego wątku - jeszcze jedno pytanie początkującego: wykupiłem abonament pół roku temu ale (nie licząc pierwszych testów) rzeczywistą naukę rozpocząłem tydzień temu. Co zrobić aby moje statystyki były rzeczywiste - obecnie system "oblicza mnie" za okres od testowego a nie od rzeczywistego początku.
Korzystając z okazji - Najlepsze życzenia świąteczne dla wszystkich.
J
jangjang

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

O ile dobrze zrozumiałem, chodzi o tę funkcję [url]https://www.etutor.pl/profil/resetuj-konto/[/url]
Z
zolty

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.