ZALOGUJ SIĘ

Czy można korzystać z jednego konta przez dwie osoby -dwa różne IP ?

zmodyfikowany: 11 lat temuostatnia aktywność: rok temu
Czy możliwe jest korzystanie z jednego konta przez dwie osoby na dwóch różnych komputerach o dwóch różnych numerach IP ?


Czy w takim przypadku nastąpi blokada konta ?

Dziękuję za jednoznaczną odpowiedź na pytanie
Pozdrawiam
jacek811

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 7

Wydaje mi się,że można, ale jest to moim zdaniem bez sensu, ponieważ każdy uczy się w innym tempie, co innego chce dodać do potworek itp. Więc druga osoba wchodząca na konto musi wszystko wykasować i ćwiczyć od nowa....trochę to męczące..
K
kbrandenburg

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Kolega ma racje, że to bez sensu nie będziesz miał swojej statystyki ile godz. się uczyłeś itd., a powtórki są tak ustawiane że w tych słowach co najczęściej robisz błędy to są częściej powtarzane.
lidha

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Też się zastanawiałam nad pytaniem zadanym przez Jacek811 i doszłam do identycznych wniosków odnośnie powtórek i konieczności ciągłego kasowania - pomijając już inne kwestie np. prawne
motylica113

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Chodzi o przykładową sytuację:
np.taka opisana poniżej:
-Masz dwa komputery w domu
-Masz dwóch dostawców internetu
-Masz brata/siostrę, który/która może skorzystać z np. ćwiczeń
jacek811
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ale masz jedno konto....a dwie osoby - które na pewno nie są na tym samym poziomie....
K
kbrandenburg

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dziękuję za odpowiedzi
Pozdrawiam
jacek811

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

I dziwne i ciekawe pytanie : jak chodzisz do szkoły to chcesz mieć swoje i zeszyty,i podręczniki i notatki.Tutor oferuje lekcje za naprawdę przystępną cenę .Możesz obcować z programem sam ,sam wg swoich potrzeb,upodobań,preferencji.Sam decydujesz o sposobie nauki,jej tempie a w rezultacie ,jej poziomie i uwierz mi jeśli pojawią się namacalne efekty Twojej nauki,to bedziesz chciał być jedynym użytkownikiem .Swoje pytanie zadałeś a teraz spróbuj z tą drugą osobą korzystać z jednego abonamentu ot tak przez tydzień,może miesiąc.Sam wyciągniesz wnioski i sam sobie odpowiesz na pytanie.Pozdrawiam.
ipon
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu
jacek811 - Pytam czy to jest dozwolone bo jeżeli nie jest to może nastąpić np. blokada konta. To jest podstawowa kwestia w pytaniu bo jeżeli jest zakazane to dalsze pisanie będzie bezcelowe. - 11 lat temu zmieniany: 11 lat temu
ipon - W takim razie powinieneś skierować swoje pytanie do Tutora .To on ustala zasady i to on jest kompetentny do udzielenia odpowiedzi.Dyskusja rozwinęła się w kierunku :czy warto a nie w kierunku dozwolone czy nie.Tylko dlatego napisałam swoją sugestię.Dodatkowe pytanie postawiłeś pod moim postem sorry nie umiem Ci odpowiedziedzieć na Twoje pytanie ale Centrala tak - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki