ZALOGUJ SIĘ

Jak rozkładacie sobie materiał?

12 lat temu
Ciekawi mnie jak rozkładacie sobie materiał? Czy najpierw robicie wszystkie lekcje a dopiero potem słówka i gramatykę z tego samego poziomu? Czy odwrotnie, a może trochę wszystkiego w każdym tygodniu? Zastanawia mnie to bo możliwości są ogromne na tym portalu, ale jak to robić, aby w miarę się to wszystko dobrze poukładało w głowie?
a.k-p

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

ja nie lubię robić jednego tematu na raz bo mi się miesza
gdybym np. nauczył się wszystkich drzew to bym miał kompletny bałagan w głowie
dlatego zawsze uczę się po 5 nowych słówek z każdego materiału, który wydaje mi się, że będzie przydatny
staram się, abym w każdym tygodniu miał conajmniej 400 powtórek
https://www.etutor.pl/statystyki/ranking/
gdy jest za mało dodaję kolejne 5 i tak, aż mam 400 lub więcej
Bilberry
DAD - Serio masz tylko 400 powtorek na tydzien? - 12 lat temu
paulina2701 -
Prawie tyle to ja mam nowych słówek w tym tygodniu :)
Ale każdy powinien znaleźć swój sposób na naukę i to taki, żeby mu odpowiadał i nie zniechęcił lub nie zanudził w trakcie ;)
- 12 lat temu zmieniany: 12 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja się staram robić lekcje po kolei, ale nie zawsze to się sprawdza w praktyce. Braki mam najczęściej w wypracowaniach, ponieważ gdy ich nikt nie sprawdza to nie mam motywacji do pisania kolejnych, a jednak trochę czasu mi to zabiera.

Kiedyś miałam wkrętkę na to, żeby w ciągu 3 miesięcy przerobić cały poziom, ale nie wyszło :) Tak czy inaczej system nauki, jaki stworzył etutor odpowiada mi tym bardziej, że praktycznie z dnia na dzień widzę, że są wprowadzane udoskonalenia. Małymi kroczkami, ale do przodu. Dzisiaj np. odkryłam 2 nowe ćwiczenia w 1 i 3 lekcji (banalne, ale to też coś- przynajmniej dla początkujących).
paulina2701

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki