ZALOGUJ SIĘ

Czy mogę prosić o pomoc z filmami, bajkami na poziomie A1-A2?

10 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
Witajcie.
Kochani szukam filmów, bajek, na poziomie A1-A2 najlepiej z ang napisami.
Poszperałam trochę na forum znalazłam parę linków i stron np Ororo, ale niestety nie potrafię znaleźć nic odpowiedniego dla siebie, a "Świnka Peppa" to jednak nie dla mnie ;)
Próbowałam "Gotowe na wszystko" ale znów wydaję mi się, że jest to dla mnie za trudne.
Może jakieś bajki Disneya? Polecicie coś? Jakieś konkretne linki? Szukałam na You Tube ale z Disneya niestety nic nie ma.
Albo jakiś prosty serial, film?
A może powinnam patrzeć na te Gotowe czy jakiś inny serial nie zrażając się tym, że 3/4 nie rozumie?
Będę wdzięczna za każdą pomoc.
Pozdrawiam :)
ps. mam nadzieję, że nie zaśmiecam forum, ale myślę, że po to właśnie ono jest by się poradzić i by sobie pomagać
malgorzataaa
wew21 - A próbowałaś serial Extr@ English ?:) Na Ororo jest: http://ororo.tv/pl/shows/extra#1 - 10 lat temu
beatusmartinus - Dziękuję. Niezła sprawa. :) Akurat i mi się przyda ten serial. :) - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 5

Oooo ślicznie dziękuję.
Zobaczyłam 1 odcinek i rzeczywiście całkiem fajne jak na ten poziom :)
malgorzataaa

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

O! Też obejrzałam i jest to film w sam raz dla mnie - niezbyt trudne teksty, mogę zrozumieć prawie wszystko :D Cieszę się, że tutaj zaglądnęłam :)
Pozdrawiam
baassiam

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

podzielam zdanie poprzedników :) bardzo fajny serial :) człowiek jest dumny z siebie, że prawie wszystko rozumie. Polecam także stronkę gdzie można obejrzeć znany serial FRIENDS po angielsku. http://www.tubeplus.me/player/938921/Friends/
M
Martitaaa87

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Niestety mój antyvir blokuję tę stronę z Friends'ami
A czy ktoś wykupił abonament na ororo bo nie wiem czy im ufać i podawać dane mojej karty kredytowej ;)
K
kcejman

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nawet nie wiedziałam, że na ororo trzeba wykupywać abonament. U mnie wszystko działa poprawnie bez wykupywania.
Co do serialu. Jestem na 6 odcinku. Całkiem przyjemnie się ogląda. proste teksty, można wsłuchać się w nieskomplikowane zdania :)
malgorzataaa
kcejman - hmm to nie wiem czemu u mnie po godzinie oglądania prosi o wykupienie abonamentu, fakt po 24 h znowu mogę godzinę oglądać ale to męczące a 12 zł za miesiąc to nie wiele tylko czy im mogę zaufać - 10 lat temu
malgorzataaa - AAA widzisz. To możliwe, że tak jest. Nigdy nie oglądam ponad godzinę. Zawsze tylko jeden odcinek pod rząd. Maks 2.
Ja bym zaryzykowała te 12 zł po prostu i spróbowała :)
- 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki