ZALOGUJ SIĘ

Jak Wam idzie nauka z eTutorem?

zmodyfikowany: 10 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
Witam wszystkich użytkowników etutor. Jak wam idzie nauka
j. angielskiego? Podoba Wam się strona etutor?
Pozdrawiam, akunderak1 :)
akunderak1

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 13

Idzie jak po maśle.Jak się rozpędzisz ,ciężko się zatrzymać:)
patryktt21
zorija - otóż to - jak tak pędzę już 5 lat - i wpadłam w uzależnienie- uważam,że to jest bardzo efektywny program.pozdrawiam - 10 lat temu
monika22_12 - Zorija, po tych pięciu latach to chyba niewiele masz już do roboty co? :) podejrzewam, że wszystkie listy słówek i lekcje już zdążyłaś przerobić :) - 10 lat temu
zorija - owszem -ale mam 35 list "moich testów" w których wpisałam pół słownika diki - i tak sobie je przerabiam- (z różnym efektem,ale powolutku do przodu),pracy mam na wiele lat jak sądzę,nie wyobrażam sobie jednak rozstania z tutorem - i forum oczywiście - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dla mnie ten program to strzał w 10, bo jestem samoukiem i ciężko mi było znaleźć dobrą metodę nauki. Etutor bardzo mi pomaga, przede wszystkim jeśli chodzi o mobilizację, bo z tym u mnie trudno. Staram się jak najczęściej zaglądać i zawsze dowiem się czegoś nowego. Warto jednak być systematycznym, bo to podstawa a efekty same przyjdą. Angielski stał się takim moim małym uzależnieniem, nigdy bym nie pomyślała, że tak może być :) Pozdrawiam.
V
Vanilkah

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja akurat uczę się niemieckiego. Ciężko idzie. Nie mam już 20 lat i nauka nie przychodzi mi łatwo. Ale etutor.pl jakoś mnie zmobilizował. Potrafię wchodzić po 5-6 razy dziennie na parę minut. Jak nie wchodzę to czuję jakiś niedosyt, czegoś mi brak (objawy uzależnienia?). Uczę się na pamięć całych zdań. Dużo przepisuję na kartki i do zeszytu. Na początku miałem nawet problemy z pisaniem ręcznym. Klawiatura oduczyła mnie pisania długopisem. To dzieki etutorowi znów potrafię pięknie kaligrafować. I najważniejsze. Po 90 dniach nauki potrafię zrozumieć zrozumieć naprawdę duzo słów z reklam na samochodach i tramwajach sprowadzonych z Niemiec a jeżdzących po ulicach mojego miasta. Wyłapuję już pojedyncze słowa i krótkie zdania z filmów niemieckojęzycznych. Powolutku zaczynam rozumieć niemieckie opisy i komentarze z youtuba. Niemiecki wydaje mi się łatwiejszy niż angielski. A 90 dni temu zaczynałem jako zupełnie zielony.
R
RIOMONTENEGRO
10 lat temuzmieniany: 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja codziennie się uczę , wciągnął mnie etutor.pl . Założyłam zeszyt w którym sobie notuje najważniejsze fragmenty lekcji i oprócz powtórek na etutor.pl zaglądam także do mojego zeszyciku :-)
J
jus.sen

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

jest to bardzo pomocny program z którego mozna sie poprawnie nauczyc angielskiego !
bojan

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Uważam, że strona jest świetna. Rozbudowane lekcje, bogaty słownik, system powtórek - to wszystko motywuje do nauki. A jednocześnie - można się przy tym dobrze bawić :)Po kilku miesiącach nauki widzę już efekty, z czego jestem niesamowicie zadowolona :D
baassiam
karol.k - Bardzo nas to cieszy i zachęcamy do dalszej nauki :) - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dopiero sobie uświadomiłam, że jestem już tu 3 trzeci rok. Zaczęłam od przerabiania wszystkiego od samego początku, a teraz jestem w połowie B1. Oczywiście wystąpiły krótsze i dłuższe przerwy, ale zawsze staram się przerabiać lekcje dokładnie (oprocz pisania). Na początku nawet krzystałam z opcji premium.
Jestem bardzo zadowolona z tej strony.
kingamusic

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

można się wkręcić ;-)
J
jus.sen

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jest to fajna stronka. Jak na razie korzystam od wczoraj, ale mam nadzieję, że nie znudzi mi się szybko, bo jak widzę jest dość fajnie rozbudowana. Dużo ćwiczeń, powtórek itd... Mam nadzieję, ze już więcej nie będę musiała zaczynać nauki od początku. :D
M
magda.kisiel

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

bardzo lubie ta aplikacje. praktycznie codziennie ucze sie czasem godzine czasem 4. Efekty sa, choc z etutor korzystam od lipca. Jak dotad jest to najlepsza aplikacja do nauki z jaka sie zetknalem. Zalezy mi na komunikacji w jezyku wiec dodatkowo ogladam bbc, przegladam strony po angielsku.
P
plejada69

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Przez wiele lat uzywalem programu Supermemo i uwazalem go za najlepszy, dopoki nie znalazlem Etutor. Podoba mi sie w Etutorze, ze moge uczyc sie czego chce, gramatyki, slownictwa zawartego w lekcjach, lub slownictwa z przeczytanych ksiazek, ogladanych filmow czy slowek lub zwrotow uslyszanych w radiu dodanych przez slownik diki.pl.

Supermemo w porownaniu do Etutor mial duzo wade w braku mozliwosci dodawania notatek, stosunkowo ubogi zakres slownictwa, brak tlumaczenia na jezyk polski, i uczenie sie definicji hasla, do tych definicji mozna bylo przypisac wiele hasel, bo wiele slow angielskich ma wiele synonimow.

Podoba mi sie, ze w Etutorze moge za pomoca klikniecia znalezc tlumaczenie slowa, ktorego nie znam. Filmiki o gramatyce sa sympatyczne. Cenie sobie rowniez mozliwosc pomocy nauczyciela przy sprawdzeniu prac pisemnych i wymowy.

Jest jedna rzecz ktora mnie zaczela mnie ostatnio denerwowac w Etutorze, to ze, w etutor mobile juz nie wszystkie slowka mozna odsluchac :-(
piotr.grela
Ewa-Sally - Co masz na myśli pisząc o pomocy nauczyciela? Opcja Premium kilka miesięcy temu została wszak wycofana... - 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Po kilkunastu latach przerwy w nauce angielskiego powróciłam do niej z etutorem. Jestem na emeryturze, a mój czas został przez naukę zdominowany. Zaczynałam prawie od zera. Początkowo wydawało mi się, że porywam się z motyką na księżyc. Po dziesięciu miesiącach bardzo systematycznej pracy widzę spore postępy, a moje stale aktywowane komórki mózgowe pomagają utrzymać pamięć w dobrej formie. Wiem, że przede mną długa droga, ale tylko w jednym kierunku...
danutka176

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja uważam, że najlepszą rzeczą w etutku jest system powtórek, który działa świetnie i daje mnóstwo motywacji do nauki :-) fajnie, że co jakiś czas pojawiają się stare słówka do powtórzenia, że można samemu ustalić ich częstotliwość oraz, że dodawanie słówek z lekcji oraz z diki jest bardzo proste :-) fajnie jest również wejść w statystyki i móc śledzić postępy swojej pracy :-)
NatkaWrtk
baassiam - hahaha, ciekawe określenie - "eTutek"
Wybitnie mi się spodobało :D
- 10 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki