brak dźwięku na tablecie z android 4.1.1 jelly bean

9 lat temuostatnia aktywność: 9 lat temu
Witam

Ponawiam wątek. Czy ktoś z użytkowników serwisu używa programu etutor na tablecie z systemem android 4.1.1 jelly bean ( żelek )i potrafi odtwarzać dźwięki skrywające się pod ikonkami głośników czy to w słówkach czy np. w lekcjach. Mam zainstalowanego flash playera ( napisali z pomocy etutor, że jest wymagany ) a mimo to dźwięku brak.

Instalowałem już wszystkie możliwe przeglądarki ale bez efektu. Jeśli komuś udaje się odtwarzać dźwięki na tablecie z android 4.1.1 to bardzo proszę o pomoc w tej kwestii. Być może tego zrobić nie idzie, a może jednak jest jakiś sposób, żeby ten dźwięk uruchomić. Z góry dziękuję za wszelkie konstruktywne sugestie.
markegiani
bkrok - Spróbuj w zainstalowanej przez producenta przeglądarce (oczywiście z włączoną wtyczką fp: Ustawienia -> Zaawansowane -> Obsługa wtyczek "zawsze włączone") w opcji "wersja komputerowa" (zmianiasz w menu kontekstowym) - w moim przypadku problem z dźwiękiem i animacjami zniknął. Take care - 9 lat temu zmieniany: 9 lat temu
markegiani - Wielkie dzięki za ukierunkowanie i bardzo trafną sugestię. Oczywiście, że pomogło i jak za skinieniem czarodziejskiej różdżki dźwięk się objawił ;-). Najprostsze rozwiązania bywają najlepsze, ale sam bym do tego nie doszedł. A najlepsze jest to, że nawet w serwisie etutor nie mają pojęcia dlaczego ten dźwięk nie działa na androidzie( przynajmniej tak odpisali ). Zaznaczałem już wcześniej kilkukrotnie te opcje "wersja komputerowa" ale w innym kontekście, a diabeł zawsze tkwi w szczegółach. Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc. - 9 lat temu
tomtom1 - Też na to wpadłem po jakimś czasie. Dziękuję pomocy eTutora, że podali mi link do tego wątku. Mam natomiast problem z powtórzeniem zdania gdy klikam ikonke z dźwiękiem (w przypadku powtórek). - 9 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Odpowiedzi: 4

Nie mam co prawda androida lecz OS na ipadzie ale zbyt różowo też nie jest. Mam specjalną przeglądarkę z flashem ale wygląda to kiepściutko. Choć muszę przyznać, że wszystko jakoś tam działa (czasami się zacina albo długo ładuje) za wyjątkiem wisielca i ćwiczenia "pamięć". Etutor zrobił aplikacje na OS i androida i myślę, że tylko to tam będzie sprawnie działąć.
rupcio
9 lat temuzmieniany: 9 lat temu

Już w czerwcu będzie w końcu apka na Androida do synchronizacji z kursami (podobnie na iOS-a pomimo tego, że ten ma już pewne aplikacje - ta będzie powiązana z naszym kontem na etutorze).
Oto jaką odpowiedź dostałem od etutora w tym tygodniu:

"Rozwijamy również aplikację mobilną dla systemu Android, dla abonentów naszego serwisu, która pozwoli na korzystanie z wybranych funkcji platformy nawet w chwilach braku dostępu do internetu (działanie na podstawie czasowej synchronizacji), w tym: powtórek, dialogów i ćwiczeń do dialogów oraz słownika. Aplikacja powinna być udostępniona jeszcze w czerwcu tego roku. Odpowiednik tej aplikacji dla produktów Apple powinien pojawić się w drugiej połowie bieżącego roku."

Dopiero założyłem konto na etutorze, ale z uwagi na powyższą odpowiedź zamierzam wykupić sobie abonament, ponieważ aktualnie mam możliwość synchronizacji z supermemo, więc można również uczyć się np. w autobusie nie tracąc czasu.
stefankmiot

Witam, potwierdzam istnieje taka aplikacja na androida. Osobiście miałem okazję ją testować i nadal jej używam. Synchronizacja może odbywać się przez Wi-Fi in następnie można korzystać z niej bez dostępu do internetu. Są powtórki z dźwiękiem i dialogi. Do korzystania z Diki potrzebny jest internet. Ogólnie bardzo fajna sprawa. Po dopracowaniu być może będą jeszcze inne funkcje.

Pozdrawiam.
sskorupski

Dodam tylko, że na notbooku też brak głosu.
Pozdrawiam
ola2611