ZALOGUJ SIĘ

Nauka w tym portalu

13 lat temuostatnia aktywność: 10 lat temu
Czy nauka na tym portalu jest przyjemna i wciągająca?
K
kamilowy14

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 12

mi się bardzo podoba, szczególnie lubię statystyki, zawsze rywalizacja mnie pobudzała - gdy np. widzę, że inni zrobili więcej danego ćwiczenia w ostatnim tygodniu sam staram się wyrównać
Bilberry

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Jest przyjemna ale żeby powiedzieć wciągająca to raczej nie powiem.
Myślę jednak że każdy znajdzie tu coś dla siebie.
Pozdrawiam
Ewa_G1967

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mam podobne odczucia jak Ewa ;) Nauka jest przyjemna. Jednak wciągający to jest dla mnie sam język. Nieważne czy uczę się na etutor czy też czytam/słucham materiałów z innych stron.

W każdym razie dzięki etutor uczę się regularnie ponieważ jest to wygodne rozwiązanie + liczba powtórek motywuje mnie do ich zrobienia, a jak je zrobię to uczę się kolejnych lekcji ;)
ryan
Ewa_G1967 - Wiedziałąm Ryan że Ty chyba najwięcej korzystasz z tego portalu. - 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mi bardzo przypadła nauka w etutor do gustu. Jest przyjemna z odrobina rywalizacji i możliwością sprawdzenia się.Dla mnie fajny sposób na naukę.
L
lidag

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja dopiero zaczęłam przeglądać materiały, ale już mnie wciągnęło. Ćwiczenia urozmaicone - przeplatane różnymi aktywnościami, jak: pisanie, testy wyboru, słuchanie itp. Tak powinien wyglądać każdy dobrze wykonany kurs e-learningowy. Sama też je tworzę i życzyłabym sobie znajomości takich zaawansowanych narzędzi, jakimi posłużono się tutaj, by stworzyć ciekawy kurs. Gratulacje dla Autorów! Zostanę u Was na dłużej!!! pozdrawiam
E
ejaros
13 lat temuzmieniany: 13 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Zachęcam do nauki w etutor. Dla mnie szczególnie cenne jest, że lekcje są bardzo urozmaicone i przy każdym słówku mogę odsłuchać wymowy. Prywatny nauczyciel nie miał by cierpliwości, żeby 10 razy powtórzyć jedno słowo - a tu klikasz i odsłuchujesz.
anetakarnat

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Nauka w tym portalu sprawa wiele przyjemności,bo wszystko jest dokładnie wytłumaczone,nawet zrozumiałem wreszcie czas Present Perfect,a wcześniej nie mogłem go zrozumieć ;P Polecam go wszystkim! :)
podlasie1212

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Mój szwagier wszedł tu. Początkowo mu się podobało ale zdenerwowało go jak lektor szybko i niewyraźnie wymawia. Zresztą początkowo mnie też to zniechęcało dlatego nie polecam tym którzy dopiero uczą się wymawiać albo chcą nauczyć się paru zwrotów.
M
marje

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Marje jeśli w nagraniu obojętnie tutaj czy w innym serwisie ktoś mówi za szybko lub za wolno to poleca rozwiązanie opisane tutaj: http://bezcennyczas.pl, które pozwala zmieniać prędkość nagrań audio/video w internecie. Sam używam obu sposobów. Ja akurat sobie przyśpieszam większość lekcji i nagrań od 1,4 do 2 razy ;)
ryan

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Dopiero zaczynam swoją przygodę z eTutor i przyznaję, jestem zadowolony. Nie podobają mi się osoby jak mój poprzednik "lektor za szybko i niewyraźnie wymawia"...weź takiemu zrób program aby był zadowolony... NIE DA SIĘ... każdy ZAWSZE będzie marudził, że coś się nie podoba... może jeszcze za dużo lekcji? Moim zdaniem lektor mówi wręcz WOLNO ale jak dla osoby początkującej jest to atut, a nie krzywda
D
dmuchowski

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

marje - nie zgadzam się z Tobą. To kwestia podejścia. Lektor nie może mówić super wolno, bo "rytmika" słowa też jest ważna. Jeśli chcesz na serio nauczyć się angielskiego (a początki jak każdy z nas wie nie zawsze są proste), to się nauczysz - np. tutaj.

Przetestowałam kilka podobnych narzędzi on-line, płyt etc, ale tu jakoś się "zadomowiłam". Najważniejsze: eTutor ogarnia wszystkie sfery nauki języka. nieopisana zaleta.
lamia_wroc

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

niestety tak już jest, ZAWSZE ktoś znajdzie coś co mu się nie podoba "lektor za wolno czyta" itp. Ludzie myślący w ten sposób NIGDY nie nauczycie jaki Waszym zdaniem powinien być lektor? Może powrót do czasów przedszkola i zacznijmy od literowania? Odpowiednia metoda? Nie sądze...

lamia_wroc: w pełni Cię popieram eTUTOR odejmuje wszystkie sfery nauki, dodatkowym atutem jest regularny kalendarz powtórek!

Trochę umiem angielskiego, wybrałem eTUTOR w celu utrwalenia wiadomości, z ręką na sercu POLECAM! warte tych pieniędzy i przebija nie jedną szkołę językową!
WYSTARCZY CHCIEĆ.
D
dmuchowski

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki