ZALOGUJ SIĘ

test poziomujący z języka angielskiego

2 miesiące temuostatnia aktywność: 2 miesiące temu
Czy da się ponownie wykonać test poziomujący, musiałam odejść w trakcie i czas się skończył, a nie wiem jak powtórnie go uruchomić?
A
Adelka23
adrianna.wu - W przypadku użytkownika w grupie firmowej zachęcamy do kontaktu na adres [...]@etutor.pl, jak zalecał @darkobo :) - 2 miesiące temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Zaakceptowana przez pracownika eTutor
Napisz na [...]@etutor.pl
darkobo

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Klikasz "ustawienia" potem "nauka i postępy" dalej "poziom zaawansowania" i tam będzie poziom określony na podstawie testu, a pod spodem "wykonaj test ponownie".
Agatkosprobuj

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Witaj Adelka23, Specjalnie dla ciebie , ku pomocy dostatecznej informuję iż na Internecie potrafisz wyszukać wiele znakomitych TESTów "in English ". Niedawno z ciekawości zaliczyłem TEST z portalu Cambridge.pl, łatwo dostępny, 60 pytań od podstaw począwszy. A gdyby była bardzo zainteresowana to jestem w stanie podać wiele adresów . Niemniej jednak polecam TEN w podanym linku > https://www.cambridgeenglish.org/test-your-english/
..................
Nasza szkoła "Etutor.pl" - fajna jest od wielu lat, tu jest wszystko co potrzebuję, kolorowo wraz z "Diki".
jerzy_pozoga
jerzy_pozoga - Sie ma zainteresowani TESTem! Ja mam jeszcze inny link do Cambridge.pl , to jest link > https://cambridge.pl/testy-poziomujace/?fbclid=IwAR2VaMJsCo3hNvmyJPKtNAS9vO4HlkmXbT_-0YMD-5cTbsvCcYLYRL39cbI . Ja polecam, warto spróbować. Z TEGO testu miałem 60 pytań, na jedną godzinę, jak dla mnie. Pozdrawiam. A wyniki TESTu otrzymasz automatycznie po zakończeniu na twój adres internetowy. Można potem zadzwonić do Warszawy i zapytać o wskazanie zaistniałych błędów. Pozdrawiam. - 2 miesiące temu zmieniany: 2 miesiące temu
darkobo - Dzięki za link.
Well done for completing the test!
Your score is 22 out of 25
Your score means you might be ready to prepare for one of our qualifications called B2 First or C1 Advanced.
Mogło być lepiej. Błędy zrobiłem w zdaniach, nad którymi się musiałem zastanowić - i okazało się, że źle wybrałem. Ale nie jest źle.
.................
Ktoś tu "Miś"-a oglądał, czy jak? ;) A może to były "Rozmowy kontrolowane", już nie pamiętam :(
:) :) :)
- 2 miesiące temu
problemat - Fajny ten link, choć ja z perspektywy czasu widzę, że w sumie mało jest ważne czy powiesz ,,unfasten'' czy ,,unlock'' — istotne jest czy potrafisz się dogadać i myślisz po angielsku. Czym więcej pływam w języku tym mniej mnie interesują podobne subtelności, a określanie na ich podstawie poziomu wiedzy jest płonne, przynajmniej w moim przypadku. - 2 miesiące temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.