ZALOGUJ SIĘ

Jak dodać notatkę do słówka poza powtórkami ?

11 lat temuostatnia aktywność: 11 lat temu
Czy mogę jakoś dodać notatkę do słówka które mam w powtórkach ale nie w dzisiejszych ?

Jak robię powtórki to mam na dole dodaj notatkę, ale czy inaczej nie ma możliwości jej dodać ? Chciałbym dodać notatkę do jednego słówka, ale mam je do powtórzenia dopiero za 2 tygodnie :/
P
Pixem

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 3

Zakładka: słówka -> moje notatki i tam edytujesz.
Otus
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu
Pixem - Ale nie chodzi mi o edytowanie tylko o dodanie nowej notatki do słówka, które jeszcze notatki nie ma. - 11 lat temu
Otus - Źle zrozumiałem. Nie mam pojęcia jak dodać poza kolejnością. - 11 lat temu
Pixem - No właśnie, wydaje mi się, że się nie da, ale chciałem się upewnić bo jest to conajmniej dziwne, że notatke można dodać tylko co pare dni jak akurat powtarzamy słowo.

Jakiś czas temu napisałem o tym w sugestiach zmian, pozostaje.czekać z nadzieją, że eTutor się do tego w końcu dokopie i zmieni.
- 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

"podpowiedź", "notatka", "usuń element z powtórek"
te trzy hasła znajdują się poniżej obu prostokątów służących do powtarzania słówek.
Naciśnij "notatka" i otworzy się okno do jej wpisania.
Powodzenia, J.
J
Janina21
11 lat temuzmieniany: 11 lat temu
Janina21 - Przepraszam, ale nie doczytałam pytania do końca. Rzeczywiście chyba poza powtórkami jest to raczej niemożliwe - sprawdziłam różne możliwości ale bezskutecznie. - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Ja już wymyśliłem jak to zrobić, ale droga bardzo okrężna.
Robię listę słówek, dodaje ze słownika to słowo do listy, robię moje testy z tym słówkiem, dodaję do niego notatkę i usuwam listę słówek.

Jeśli ktoś jeszcze uważa, że łatwiejszy dostęp do notatek by się przydał to będę wdzięczny za "plusowanie". Może wtedy etutor szybciej to zauważy, a nie sadze żeby zrobienie tej zmiany było problematyczne.
https://www.etutor.pl/pytania-jezykowe/pytanie/247130-Notatki_do_slowek_od_razu_przy_dodawaniu.html/suggestions-filter/SUGGESTIONS_FILTER_POPULAR
Temat już stary, więc jest daleko, ale jak będzie dużo plusów to będzie w liście popularnych.
P
Pixem
Janina21 - Bardzo zmyślnie to proponujesz robić, co jednak oznacza: "usuwam listę słówek"? Czy później nie będzie ich już w powtórkach?
J.
- 11 lat temu
Pixem - Słówko dodajesz najpierw z listy etutora lub słownika, więc już jest w powtórkach. Jak teraz dodasz je do własnej listy to będzie ono dodane 2 razy dlatego jak po dodaniu notatki usuniesz tą własną liste ze słówkiem to pozostanie ono dalej w powtórkach, ale raz (z listy etutorowej). Notatka dodana jest do słówka więc zostanie. - 11 lat temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki