ZALOGUJ SIĘ

Jak wykonać powtórki z wszystkich dodanych słówek?

3 lata temuostatnia aktywność: 3 lata temu
Czy da się wykonywać powtórki ze wszystkich dodanych słówek w określonym czasie (dziś lub dwa tygodnie)? Widzę tylko opcję potwarzania trudnych słówek.
zielinski_jakub

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

 

Odpowiedzi: 2

Menu (hamburger), Słówka, Elementy w powtórkach, Elementy dodane do powtórek.
A
ang-nsw
tlstar - ale to tylko zestawienie calościowe, a nie mechanizm powtórek :-( - 3 lata temu
zielinski_jakub - No właśnie, aż dziwi mnie, że nie ma takiej opcji. A ja tylko chciałbym dokładnie przemaglować słówka, które poznałem na dzisiejszej lekcji :-D - 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

To trochę skomplikowane i czasochłonne, ale możesz utworzyć własną listę słówek, którą później powtarzasz w ramach powtórek specjalnych, niezależnie od innych powtórek (ja ją nazwałem "Mój test", dodałem do niej słówka, które sprawiały mi największą trudność). Niestety, elementy do tej listy trzeba dodać samemu. Niby jest tam jakaś opcja przenoszenie elementów, ale nie rozgryzłem, jak ona działa. Chyba, że ten "Mój test" był dostępny w Powtórkach specjalnych. Tworzyłem to dość dawno temu i nie pamiętam. Spróbuj metodą "prób i błędów".
Listę tworzysz poprzez "hamburgera", Słówka, Twoje słówka i tam masz przycisk "Dodaj nową listę". Możesz dodać listę ze słownika lub własny element. Dodawanie własnych elementów opisane jest tutaj: https://www.etutor.pl/help/adding-words-to-repetitions#own-words.
Jest jeszcze coś, co nazywa się "Nowy zestaw słówek" w Powtórkach specjalnych, ale nie wiem jak to działa.
darkobo
3 lata temuzmieniany: 3 lata temu
zielinski_jakub - darkobo, dzięki za chęci, ale to chyba trochę za dużo zachodu, jak na opcję, która po prostu POWINNA tu być. - 3 lata temu

Wykup dostęp, aby dodać komentarz.

Podobne wątki